Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3663
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sprzedają prąd z bonusem. Po „Spotkaniu z Energetycznym Centrum”

Piątek, 29 lipca 2011, 8:11
Aktualizacja: 8:24
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Sprzedają prąd z bonusem. Po „Spotkaniu z Energetycznym Centrum”
Fot. Petr
Wczoraj, 28 lipca w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli przy ulicy 1–go Maja 43 w Jeleniej Górze odbyło się dwugodzinne „Spotkanie z Energetycznym Centrum” – nowym sprzedawcą energii w stolicy Karkonoszy.

Wczorajsze „Spotkanie z Energetycznym Centrum”, które rozpoczęło się o godzinie 14.30 w DODN przy ulicy 1-go Maja prowadził Łukasz Krawczyk, przedstawiciel firmy będącej obecnie nowym sprzedawcą energii w Jeleniej Górze. O czym rozmawiano? O „sprzedawaniu prądu z bonusem” czyli ofercie Energetycznego Centrum skierowanej zarówno do firm i instytucji, jak i klientów indywidualnych.

– Jesteśmy nowym sprzedawcą prądu w Jeleniej Górze. Ale nie tylko, albowiem sprzedajemy energię wraz z produktami dodatkowymi. Pakietami „Bezpieczny dom”, „Energia na zdrowie” podstawowymi i rozszerzonymi, gwarantującymi naszym klientom np. bezpłatne interwencje specjalistów w razie awarii instalacji domowych, prywatną opiekę medyczną, rabaty na leki i produkty apteczne czy pokrycie kosztów wizyt lekarskich w domu – mówił Łukasz Krawczyk.

I dodał: – Kierujemy się przekonaniem, że nie ma sensu sprzedawać wyłącznie prądu. Oprócz ww. pakietów przez 5 lat od podpisania z nami umowy oferujemy klientom „Bezpieczeństwo Energetyczne” w postaci „Gwarancji najniższej ceny”.

Słowem, wczorajsze spotkanie w DODN w Jeleniej Górze przebiegło w atmosferze kampanii marketingowej. Co zresztą wcale nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, iż firmy pojawiające się na rynku w pierwszym etapie swej działalności zawsze starają się pozyskać jak najwięcej klientów. I nie inaczej jest w przypadku Energetycznego Centrum. Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajdą Państwo na stronie: www.energetycznecentrum.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group