Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 4308
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sprawca wypadku w Jakuszycach w celi

Wtorek, 9 sierpnia 2011, 8:11
Aktualizacja: 8:12
Autor: KMP
27–latek, który spowodował poważny w skutkach wypadek drogowy w Jakuszycach, trafił do aresztu. Sprawca dodatkowo ma postawione zarzuty posiadania zakazanych środków psychotropowych oraz usiłowania ucieczki w trakcie doprowadzenia.

Mieszkaniec Szklarskiej Poręby został aresztowany m.in. za spowodowanie wypadku skutkującego ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu funkcjonariuszki Służby Celnej. W minionym tygodniu mężczyzna – jadąc krajową „trójką” – zjechał na pobocze i uderzył w prawidłowo zaparkowany oznakowany pojazd Służby Celnej.

Przy radiowozie stała funkcjonariuszka Służby Celnej, a w wyniku uderzenia w bok pojazdu zmiażdżeniu uległa noga kobiety. Poszkodowana została przewieziona do wrocławskiej kliniki, gdzie do chwili obecnej trwa walka o uratowanie jej kończyny.

Sprawca został zatrzymany, poddany został badaniu na zawartość alkoholu, które wykazało 0,12 promila. Dodatkowo pobrano materiał do badań na zawartość środków odurzających w jego organizmie. W samochodzie sprawcy policjanci zabezpieczyli kilka tabletek zakazanego środka psychotropowego. Następnego dnia podczas doprowadzenia zatrzymanego przez policjantów do prokuratury, mężczyzna podjął próbę ucieczki. W areszcie tymczasowym spędzi trzy miesiące, grozi mu kara do ośmiu lat więzienia - informuje nadkom. Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group