Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7096
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Spowiedź Beaty Sawickiej

Wiadomości: JELENIA GÓA/KRAJ
Poniedziałek, 12 listopada 2007, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: TEJO
Fot. Agnieszka Gierus
Jak byłą posłankę rozkochał w sobie agent CBA i dlaczego była krok od samobójstwa po ujawnieniu skandalu korupcyjnego, w który sama się wplątała. Mówi, że Centralne Biuro Antykorupcyjne musi ponieść odpowiedzialność za filmowanie jej nago w pokoju i za płacz jej syna.

O tym wszystkim jeleniogórska eksposłanka opowiada tygodnikowi Newsweek w emocjonalnej spowiedzi – wywiadzie udzielonym w Poznaniu tuż przed zatrzymaniem Beaty Sawickiej przez CBA i przewiezieniem jej do prokuratury.

Sawicka była inwigilowana przez CBA w ciągu ośmiu miesięcy. Codziennie filmowana i obserwowana. Nasłano na nią agenta, w którym się zakochała. Jak twierdzi – ze wzajemnością. Opowiada tygodnikowi, że w łóżku z nim nie była, ale wystarczyłby jeden gest, aby tak się stało. Dodaje, że jest jej bardzo przykro, bo zdradził ją przyjaciel. Był przystojny i młodszy od niej. I cały czas się uśmiechał.

Eksparlamentarzystka mówi, że w trakcie tej znajomości „zapalało się jej światełko”. Bo agent zapewniał, że długo pracował w Austrii w biznesie, ale nie wymknęło mu się ani jedno słowo po niemiecku. Mówił, że skończył historię, ale – kiedy mu zaproponowała zwiedzenie Muzeum Powstania Warszawskiego – wymigał się i o historii w ogóle nie chciał rozmawiać.

Sawicka opowiada też, jak była o krok od samobójstwa: chciała skoczyć z mostu do Wisły albo podciąć sobie żyły. Odwiódł ją od tego jej syn, który dzień po ujawnieniu skandalu przyjechał do Warszawy, gdzie Beatę Sawicką agenci CBA wypuścili samą w nocy na chodnik.

Twierdzi, że nie jest bez grzechu i błądzi, ale inwigilacja oraz metody biura antykorupcyjnego godzą nie tylko w jej godność, ale w godność każdego człowieka.

Wiadomo już, że Beata Sawicka, która miała Platformę Obywatelską pogrążyć, przyczyniła się do jej wyborczego zwycięstwa. Wyemitowanie kręconego ukrytą kamerą filmu, na którym była posłanka bierze łapówkę w połączeniu z jej konferencją prasową, na której łkając błagała o litość Mariusza Kamińskiego okazało się bombą, która uderzyła w tego, który ją podłożył: w Prawo i Sprawiedliwość. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~marcyś 12-11-2007 8:32
chętnie kupię rogi od jej męża bo napewno mu wyrosły
~J23 12-11-2007 8:35
Żenada ciekawe czy ktoś wiezy w ten stek bzdur pani Celebąk, skoro nawet małżonek w poroże nie chce uwierzyć.A gdzie 50 tys. które wzjała jakołapówke.Odszkodowanie finansowe za kompiel nago,żenada.Apropo czy ktoś tej kobiecie nie moze powiedzieć że jest politycznie i medjalnie skończona.Pozostanie tylko wstydem dla ziemi Jeleniogórskiej.Jest wspaniała aktorką te osoby które z nia pracowały moga to potwierdzić. Wstyd i HANBA !!!
~gość 12-11-2007 8:59
Jak można naruszyć godność,której nie ma.Pani Sawicka i godność ,to dwie sorzeczności.Jeżeli nie pomyliłem,to nawet była na wczorajszyzh uroczystościach.A w kościele w ławkach dla gości.Może się mylę,nie jestem pewien.widziałem Ją tylko w tv,lejąca krokodyle łzy.
~gość_2 12-11-2007 9:30
Powiem krótko - Rosjanie określają takie panie jednym doniosłym zwrotem - [...]. Współczucie dla Pana Zbigniewa i syna (szkoda chłopów)...
~miss małpka 12-11-2007 9:38
Jeśli modarator uzna nie emitować to wybaczę , ale na dzień dobry w poniedziałek czytając miernej wartości wywody tej - niby żony i matki tylko taka refleksja mi się nasuwa. Pozdrawiam. M.Małpka .
~handar 12-11-2007 10:00
trzeba miec sporo tupetu zeby w takiej syuacji robic z siebie jeszcze ofiare - rozumiem uwarunkowania, ale bedac osoba na swieczniku, majac meza i dziecko chyba trzeba umiec panowac nad wlasna biologia. ta kobieta dobrze wie ze zwyciestwo platformy jest dla niej szansa na minimalne konsekwencje i bez skrupulow ku temu dazy. wydawalo mi sie ze jednym z jej i jej meza pierwszych posuniec bylo by uajwnienie swych finanso, pokazanie ze budowa domu, poprzednia kampania i jej cala dotychczasowa dzialalnosc itd byly bez skazy. nie stalo sie tak i to mi wystarczy!
~Robert 12-11-2007 10:59
Pani Cielebąk odnajduje się powoli w roli cierpiącej niewinnej osoby skrzywdzonej przez C.B.A.Zaczyna powoli zarabiać pieniądze na wywiadach dla prasy,a za jakiś czas napisze o tym książkę.Ale dla mnie i dla wielu Polaków pozostanie aferzystką i osobą niegodną nazwy posłanki ziemi Jeleniogórskiej.Mam nadzieję że nie skończy się na roku więzienia w zawieszeniu i Pani Cielebąk posiedzi.
~bg 12-11-2007 11:10
Fabuła jak z powieści dla kucharek. Sąd rozpatruje fakty, ale te okoliczności łagodzące!! Miłość!!!! zauroczenie!!!!!! Szkoda mężą i dziecka!!!!
~ryba 12-11-2007 11:22
Czego ludziska chcecie od Sawickiej? Przecież trzeba oddać 50 tys. a prasa za wspomnienia płaci.
~gość 12-11-2007 14:48
Ludzie dlaczego w Was tyle nienawiści, jesteśmy tylko ludźmi i Wszyscy popełniamy błędy
~waldek 12-11-2007 14:50
Brawo CBA!!!!!
~bg 12-11-2007 15:05
do goscia. Popełniajmu błedy na swój rachune(nie wykorzystując możliwości jakie daje, nasz jako wyborców mandat, do robienia pieniedzy i szukania uniesien, wielkiej miłości!!!! Parlament to inne cele !!!!
~chipendalles 12-11-2007 15:41
a ja tam Beate popieram ,lubie ją i mi sie podoba
MALKONTENT 12-11-2007 17:38
jakaż to ona bidulka!!!! już prawie płaczę nad jej losem!!bo to co widziałem i słyszałem to na pewno jest zwidem i wtedy oczadziałem !!!!pozostaje mi tylko pochylić czoła nad poczuciem smaku(wiemy o co chodzi)
~Gość5 12-11-2007 18:29
Nie odpowiedziano nam do dzisiaj na temat, czy prowokatorem w tym temacie był ten, z CBA-tego - nie wiemy. Nie osądzajmy Jej. Może to była prowokacja CBA /niestety udana/. Być może była to polityczna zagrywka. Niestety każda "Baba" ulega - nie do końca - urokom chłopa. Słabe bardziej. Poczekajmy dokumenty, jeżeli są nie sfałszowane - pokażą. Łatwo jest Ją i rodziną zniszczyć - miejmy wzgląd na rodzinę . poczekajmy, może jest nie w całej rozciągłości winna. Nie znam Jej a trzeba być obiektywnym. Nie ważne jak miała na nazwisko wcześniej - kpienie z tego jest nie na miejcu.
~J23 12-11-2007 20:37
Do ~Gość5 | a kpienie z wyborców Ziemi Jeleniogórskiej to jest OK! Najprosciej łapowkarstwo podciagnac pod polityczną prowokacje -zagrywkę.Ludzie gdzie wy macie oczy!!!
~fan komury z kowar 13-11-2007 4:44
<i> regulamin złamany - post usunięty </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group