Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6114
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z M. G. Gontarskim w Książnicy Karkonoskiej

Środa, 29 marca 2017, 8:39
Autor: KK
Jelenia Góra: Spotkanie z M. G. Gontarskim w Książnicy Karkonoskiej
Fot. Organizator
Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze oraz Stowarzyszenie Jeleniogórski Klub Literacki zapraszają 5 kwietnia (środa) o godz. 17.00 do sali konferencyjnej Książnicy Karkonoskiej na spotkanie z poezją Mirosława Jerzego Gontarskiego, połączone z promocją najnowszej książki autora „Pozwól, że zacznę od nowa”.

Mirosław Jerzy Gontarski ukończył filozofią na UMCS w Lublinie. Poeta, filozof. W latach 70 – tych ubiegłego stulecia zakładał literacki Ruch Pilleus. Na przełomie wieków współorganizował Ogólnopolskie Warsztaty Haiku w Chojnowie. Publikował w prasie dolnośląskiej oraz kilkudziesięciu almanachach. Jego wiersze można znaleźć w Internecie.

Autorskie tomy: „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie ma” (2006), „Mirosława Jerzego Gontarskiego nie będzie „ (2007), „ Mirosława Jerzego Gontarskiego nie było (2010)”, „Mirosława Jerzego gon tarskiego nie było, nie ma i nie będzie” (2015), „Pozwól, że zacznę od nowa”.

W 2002 roku wraz z A.B. Jagiełłowicz i E. Kozak współautor podręcznika akademickiego pt. „O sztuce porozumiewania się”, wiceprezes Dolnośląskiego Oddziału ZLP, członek Zarządu Głównego ZLP, Wiceprezes Stowarzyszenia Jeleniogórski Klub Literacki. Uczestnik wielu także międzynarodowych konferencji naukowych, na których głosił swoje filozoficzne eseje poświęcone filozofii zdrowia, filozofii wojny czy filozofii religii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group