Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 8041
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkanie z książką E. Śnieżkowskiej – Bielak

Sobota, 27 stycznia 2018, 12:04
Aktualizacja: 12:07
Autor: WAC
Jelenia Góra: Spotkanie z książką E. Śnieżkowskiej – Bielak
Fot. ODK
Promocji książki "Taniec z psychopatą" poświęcone będzie pierwsze w 2018 roku spotkanie z cyklu "ars poetica", które odbędzie się w kawiarni "Muza" Osiedlowego Domu Kultury 29 stycznia o godzinie 17.00.

Książka "Taniec z psychopatą" to kobieca powieść obyczajowo-psychologiczna, której akcja dzieje się współcześnie na Dolnym Śląsku. Opowiada o destrukcyjnej miłości, lęku, upokorzeniu, poszukiwaniu zemsty i przebaczeniu. Jest to również powieść o wielkich pasjach, sztuce i inspiracjach twórczych, a także o rodzinie, przyjaźni i szacunku. Akcja utworu rozgrywa się na tle bujnej, karkonoskiej przyrody, w miastach i galeriach sztuki. Pokazuje cierpienie i szczęście, ciemne i świetliste strony życia.

Autorka powieści jest członkinią Oddziału Dolnośląskiego Związku Literatów Polskich we Wrocławiu i Wrocławskiego Oddziału Stowarzyszenia Autorów Polskich. Jest autorką kilku powieści, dwóch zbiorów opowiadań, ośmiu tomików poezji, dwudziestu książek dla dzieci i siedmiu pozycji książkowych o tematyce religijnej (w tym cztery dla dzieci). Współpracuje z wieloma wydawnictwami w kraju oraz z czasopismami dla dzieci. Prowadzi warsztaty literackie i spotkania autorskie dla dzieci w przedszkolach, bibliotekach i szkołach. W 2008 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaczył pisarkę odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group