Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 4930
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Spotkanie opłatkowe osób niepełnosprawnych

Środa, 18 stycznia 2017, 9:11
Aktualizacja: 13:43
Autor: Robert Czepielewski
Mysłakowice: Spotkanie opłatkowe osób niepełnosprawnych
Fot. Użyczone/Archiwum Organizatorów
W najbliższą sobotę (21.01) w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach odbędzie się już XVIII Noworoczne Powiatowe Spotkanie Opłatkowe dla Osób Niepełnosprawnych z Powiatu Jeleniogórskiego. Kolejny już raz Mysłakowice będą gościły z tej okazji ponad 200 osób

Spotkanie opłatkowe ma charakter integracyjny. W tym roku wśród zaproszonych gości będą: pensjonariusze domów pomocy społecznej z Kowar, Janowic Wielkich, Sosnówki, Nielestna, Miłkowa i Szklarskiej Poręby. W uroczystości wezmą udział również członkowie stowarzyszeń i organizacji osób niepełnosprawnych z powiatu jeleniogórskiego, m.in.: Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Polski Związek Głuchych, Związek Niewidomych, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem, Stowarzyszenie Osób Przewlekle Chorych „Pomocna Dłoń”, Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie i Ruchowo „Przyjaciele”, Karkonoski Klub Amazonek, Jeleniogórskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych, Towarzystwo Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka, Grupa „Niezapominajki” z Mysłakowic oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Jeleniej Góry i Kowar.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 11: 00 mszą w kościele parafialnym w Mysłakowicach, którą będzie celebrował biskup legnicki Marek Mendyk. Po mszy goście przejadą do Gminnego Ośrodka Kultury gdzie o godz. 13: 00 zorganizowany będzie poczęstunek oraz cześć artystyczna.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach, Gmina Mysłakowice, Parafia pod wezwaniem NSPJ w Mysłakowicach Współorganizatorzy: Stowarzyszenie „Senior”, KGW w Mysłakowicach, KERiI w Mysłakowicach, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy, 104 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Strumień" ZHP, Ochotniczy Hufiec Pracy z Mysłakowic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group