Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6698
Zalogowanych: 32
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Spotkanie autorskie z Joanną M. Chmielewską

Wtorek, 8 listopada 2016, 12:03
Aktualizacja: Środa, 9 listopada 2016, 19:28
Autor: ZS
Karpacz: Spotkanie autorskie z Joanną M. Chmielewską
Fot. Użyczone/Zespół Szkół w Karpaczu
W ramach upowszechniania czytelnictwa w Zespole Szkół w Karpaczu odbyło się spotkanie autorskie i warsztaty literackie z Joanną M. Chmielewską.

Pani Joanna wprowadziła uczniów w świat fantazji i wyobraźni prezentując proces tworzenia swoich książek. Podczas warsztatów pokazała uczestnikom tajniki kreatywnego pisania.

Zaproszony gość jest pedagogiem, autorką książek dla dzieci: „Historia srebrnego talizmanu”, „Neska i srebrny talizman”, serii poetyckiej „Zaczarowane rymowanki” i utworów dla dorosłych: „Poduszka w różowe słonie”, „Sukienka z mgieł, „Pod Wędrownym Aniołem”.

Za książkę „Neska i srebrny talizman” autorka była nominowana do nagrody literackiej w konkursie Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku 2011. „Niebieską niedźwiedzicę” czytelnicy uznali Najlepszą Książką Dziecięcą w konkursie Empiku.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
453
Tak
43%
Nie
52%
Jest mi to obojętne
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Pogodowo
Rano będzie "szklanka"
 
Pogodowo
Dramatycznie ślisko na drogach
 
Karkonosze
Grudzień z przyrodą i dyrektorem KPN
 
Aktualności
Odnowione Bobrowe Skały czekają na turystów
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group