Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8642
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spotkali się z medalistką olimpijską!

Wtorek, 12 grudnia 2017, 14:06
Aktualizacja: 14:13
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Spotkali się z medalistką olimpijską!
Fot. użyczone
W ostatnią niedzielę, 10 grudnia odbyło się spotkanie z Anetą Szczepańską, srebrną medalistką Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, medalistką mistrzostw świata i Europy, wielokrotną medalistką mistrzostw Polski w judo, do niedawna trenerką kobiecej kadry Polski seniorek.

Spotkanie zorganizowane zostało przez UKS Jedenastka Jelenia Góra. Zajęcia składały się z dwóch treningów technicznych, w których oprócz judoków z Jeleniej Góry wzięli udział zawodniczki i zawodnicy z Klubu Sportowego Pohl Judo Przemęt, Juvenii
Wrocław i Klubu Ju-Jistu Antei Jelenia Góra.

- Jesteśmy pod wielkim wrażeniem kunsztu Pani Anety, jej profesjonalnego podejścia do tematu, cierpliwości i ogromnej pasji. Oprócz technicznych elementów był czas na zadawanie pytań naszej mistrzyni, dotyczących jej sportowego życiorysu. Dziękujemy Pani Anecie za poświęcony nam czas oraz cenne wskazówki i uwagi, Dziękujemy Pani Katarzynie i Panu Jerzemu Jaroszewskim za udostępnienie Dojo i OW Łokietek w Borowicach. Dziękujemy Pani Anicie Oblickiej za zdjęcia. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, zawodniczkom i trenerom za udział i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że tego typu spotkań w historii naszego klubu będzie więcej - tłumaczą organizatorzy przedsięwzięcia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group