Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7395
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śpiąca królewna i Timingeriu w Zdrojowym

Piątek, 2 grudnia 2016, 8:26
Autor: ZTA
Jelenia Góra: Śpiąca królewna i Timingeriu w Zdrojowym
Fot. Użyczone/ZTA
Zdrojowy Teatr Animacji przygotował w tym roku niespodziankę zarówno dla dzieci jak i dla widzów dorosłych z okazji przybycia Świętego Mikołaja do Cieplic. 3 grudnia (sobota) o godz. 16:00 będzie „Śpiąca królewna” z udziałem Świętego Mikołaja. Ale to nie wszystko.

W niedzielę (4.12) o godz. 19:00 teatr zaprasza widzów dorosłych na koncert Timingeriu - znakomitej, multi - instrumentalnej grupy folkowej o bałkańsko – romskim brzmieniu. Porywająca, egzotyczna muzyka, znakomici instrumentaliści i świetne wokale, zdecydowanie rozgrzeją atmosferę mikołajkowego wieczoru.

- Na tę okoliczność wylosujemy szczęśliwe kupony kontrolne z biletów wstępu, po okazaniu którego będzie można w spędzić miłe chwile w „Pałacu na Wodzie” przy słodkim poczęstunku i kawie lub w strefie relaksu z voucherem Day Spa. Wszystkie bilety biorą udział w losowaniu – zapraszamy do zabawy! Fundatorem nagród jest „Pałac na Wodzie” – informują organizatorzy.

Partnerem wydarzenia jest TAURON DYSTRYBUCJA S.A.

Na spektakl dla dzieci bilety: 17 zł normalny i 35 zł rodzinny (dla 3 osób). Na Koncert Mikołajowy bilety: 50zł dół i 40 zł balkon.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group