Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 7915
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Spełnią się marzenia Oliwera!

Czwartek, 17 lipca 2014, 7:48
Aktualizacja: 7:51
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Spełnią się marzenia Oliwera!
Fot. Przemo
W maju br. przed wyborami do Europarlamentu informowaliśmy, że kandydat SLD Wojciech Chadży postanowił przeznaczyć kwotę, którą miał wydać na kampanię, na pomoc niepełnosprawnemu uczniowi Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze. Oliwer marzył o specjalistycznym rowerze.

Wojciech Chadży przekazał wtedy 3 tysięcy złotych, ale wymarzony przez Oliwera rower kosztuje dwa razy tyle. Jak się okazało, W. Chadży nie poprzestał na osobistym darze serca, zorganizował też pozostałą kwotę potrzebną do zakupu roweru.

- Zwróciłem się do kolegów z Rotary Clubu Jelenia Góra. Bez "szemrania" została podjęta uchwała o pełnym dofinansowaniu do zakupu tego roweru. Oliwer na pewno będzie go miał - powiedział nam jeleniogórski przedsiębiorca.

Aby marzenie Oliwera mogło się spełnić, trzeba było jeszcze udać się do producenta w celu zwymiarowania, ponieważ każdy taki rower jest dopasowywany indywidualnie.

- Teraz czekamy na informację o terminie odbioru. Dużą pomocą w realizacji tego przedsięwzięcia okazała się Lucyna Kornobys, która była z Oliwerem na pomiarach we Wrocławiu - dodał W. Chadży. – Myślę, że za około miesiąc Oliwer Grotkowski będzie miał swój wymarzony rower – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
353
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group