Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7027
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Sparzyli się na włamaniu

Czwartek, 11 czerwca 2009, 8:23
Aktualizacja: 8:24
Autor: TEJO
Na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do niezamieszkałej willi w Piechowicach wpadli dwaj przestępcy: jeden piętnastoletni, a drugi – o pięć lat starszy. Ten ostatni sprzedał także swemu małoletniemu kompanowi narkotyki.

W miniony wtorek około godziny 11.00 na numer alarmowy policji zadzwoniła osoba, która powiadomiła o kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego budynku jednorodzinnego w Piechowicach.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie zatrzymali na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa dwóch mieszkańców Piechowic w wieku 15 i 20 lat. Sprawcy zdemontowali i przygotowali do kradzieży kilka grzejników żeliwnych, 6 baterii łazienkowych i kuchennych, a także inne przedmioty o łącznej wartości 1150 zł – mówi nadkom. Edyta Bagrowska z policji.

W trakcie czynności policjanci ustalili również, że 20-latek co najmniej pięć razy sprzedał nieletniemu marihuanę, a także prawdopodobnie wymuszał na nim pieniądze.

20-latek trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem i udzielanie narkotyków nieletniemu grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 3 lat. Nieletni natomiast za popełniony czyn odpowie przed sądem rodzinnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group