Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5859
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Spalił siostrze dom

Piątek, 23 lipca 2021, 8:05
Autor: WAC
Region: Spalił siostrze dom
Fot. policja
Na trzy miesiące aresztował Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim mężczyznę, który groził śmiercią swojej siostrze oraz spalił jej dom

Kilka dni temu oficer dyżurny lwóweckiej policji otrzymał informację o tym, że na terenie gminy Mirsk płonie budynek. Gaszeniem pożaru zajęli się strażacy, natomiast policjanci natychmiast przystąpili do ustalania okoliczności tego zdarzenia.

Zebrane w tej sprawie informacje wskazały, że sprawcą podpalenia może być brat właścicielki budynku. Tego samego dnia wytypowany mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy dał podstawy do tego, aby przedstawić mu dwa zarzuty - informuje mł. asp. Aleksandra Pieprzycka z policji dolnośląskiej. - Pierwszy dotyczył podpalenia budynku, który doszczętnie spłonął. Kolejny - gróźb pozbawienia życia i zniszczenia mienia jakie 38 - latek kierował do swojej siostry. Dzień potem sąd przychylił się do wniosku prokuratora i śledczych stosując wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu.

Za zniszczenie mienia grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Za kolejne przestępstwo, którego się dopuścił mężczyzna, może trafić za kratki na 8 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

2
3%
Cieszy
8
12%
Hahaha
2
3%
Nudzi
6
9%
Smuci
21
31%
Złości
28
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group