Wtorek, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 7940
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Spal świąteczne kalorie dla Ani

Sobota, 24 grudnia 2016, 14:11
Aktualizacja: 14:13
Autor: Org
Szklarska Poręba: Spal świąteczne kalorie dla Ani
Fot. Użyczone
Charytatywny stacjonarny maraton rowerowy z Mają Włoszczowską odbędzie się 29 grudnia w godzinach od 9:00 do 21:00 w Szklarskiej Porębie. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na dalsze długotrwałe i kosztowne leczenie Ani. Wpisowe na maraton wynosi minimum 20 zł. Koszt karnetu na strzelanie także 20 zł.

Ania Wylegała choruje na nowotwór chłoniak Hodginka. Grupa jej przyjaciół postanowiła wesprzeć ją w walce z chorobą organizując stacjonarny maraton rowerowy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Maja Włoszczowska.

- Postanowiliśmy pomóc w leczeniu Ani. Do naszej akcji spontanicznie włączyło się wiele instytucji i osób – mówi Dariusz Pasek z Komitetu Społecznego Dla Ani. - Jesteśmy przekonani że w ten nietypowy sposób pomożemy dziewczynce. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam 29 grudnia (czwartek) w godz. 9.00 – 21.00, do hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie ul. Mickiewicza 21 – dodaje Dariusz Pasek.

Spalaniu kalorii towarzyszyć będzie szereg ciekawych atrakcji dla całych rodzin: słodka akcja, strzelanie z karabinku laserowego, animacje dla dzieci. Niespodzianką dla niektórych będzie prezentacja sprzętu Policji i Straży Pożarnej. Ponadto licytowane będą rowery retro i inne ciekawe przedmioty, przede wszystkim koszulka rowerowa z autografem Mai Włoszczowskiej. Dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziano loterię fantową (vouchery weekendowe w Norweskiej Dolinie, voucher do Hotelu Concordia w Zachełmiu, ekskluzywna kolacja w Pałacu Pakoszów, kupony do KFC, na pizzę oraz obiad w restauracjach Niebo w Gębie i Habanero, pakiety na Bieg Piastów, wejściówki na tor kartingowy i paintball laserowy, wejściówki do Parku Rozrywki Esplanada, kupony na całodniowe wypożyczenie nart biegowych w Piast Jakuszyce oraz wiele innych cennych upominków).

Szczegółowych informacji dot. imprezy można uzyskać pod nr tel. 502 336 976.

Dodatkowe atrakcje: strzelanie z karabinków laserowych, retro & rowero & fun LICYTCJA
m.in. rowery retro, narty retro, voucher na tor kartingowy, gadżety Mai Włoszczowskiej (koszulka), weekend w Norweskiej Dolinie itp., pokaz sprzętu policji, straży pożarnej i GOPR, animacje i zabawy dla dzieci, różne rodzaje ciast, napoje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
979
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group