Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 8901
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: SP 11 dominuje na pływalni

Sobota, 5 lutego 2011, 1:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 lutego 2011, 14:42
Autor: MDvR
Jelenia Góra: SP 11 dominuje na pływalni
Fot. MT
72 zawodników i zawodniczek stanęło na starcie mistrzostw pływackich w kategorii szkół podstawowych organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu. Na basenie przy SP 11 pojawiły się cztery zespoły dziewczęce i pięć drużyn chłopców.

Wyniki zawodów

Dziewczęta

50 m styl grzbietowy
I Wojtas Weronika SP 11 - 44,73
II Rząsa Eryka SP 11 - 50,34
III Kisielewska Iza SP 2 - 52,00
IV Domańska Paula SP 2 - 53,51
V Gławdecka Dominika SP 8 - 59,45
VI Piętka Gabriela SP 8 - 1,05,57
VII Wiącek Teresa SP 3 - 1,08,80

50 m styl klasyczny
I Sławińska Katarzyna SP 11 - 47,14
II Dojs Ada SP 11 - 47,80
III Godoń Aleksandra SP 3 - 51,98
IV Heinke Joanna SP 3 - 54,76
V Kanior Aleksandra SP 8 - 54,81
VI Szmeterowicz Emila SP 8 - 55,87
VII Chłopek Monika SP 2 - 58,71
VIII Domańska Łucja SP 2 - 1,03,9
PK Żołędowska Ida SP 11 - 53,55

Chłopcy

50 m styl grzbietowy
I Manukyan Artur SP 11 - 40,34
II Mynarski Wojtek SP 11 - 40,74
III Lebiedziejewski Marcel SP 2 - 51,66
IV Berdowicz Aleksander SP 3 - 55,00
V Rybiński Wojtek SP 2 - 57,29
VI Zaleszczyk Norbert SP 8 - 1,05,54
VII Szczełkun Szymon SP 8 - 1,08,81

50 m styl dowolny
I Szymański Ksawery SP 2 - 44,37
II Jędrzejczyk Oskar SP 11 - 45,06
III Krawczyk Oliwier SP 2 - 47,08
IV Proietti Fabio SP 3 - 1,00,9
V Kleinowski Mateusz SP 11 - 1,07,6
VI Polański Michał SP 8 - 1,13,4
VII Mochól Ernest SP 8 - 1,37,2

Sztafety 8 x 25m

Dziewczęta
I Szkoła Podstawowa nr 11 - 2,47,3 op. Andrzej Jaworski
II Szkoła Podstawowa nr 2 - 3,07,7 op. Robert Mierzwa
III Szkoła Podstawowa nr 8 - 4,07,1 op. Jacek Kołodziejczyk
IV Szkoła Podstawowa nr 3 - 4,17,3 op. Katarzyna Pakosz

Chłopcy
I Szkoła Podstawowa nr 11 - 2;36,9 op. Andrzej Jaworski
II Szkoła Podstawowa nr 2 - 3,02,8 op.Bożena Pietkiewicz
III Szkoła Podstawowa nr 10 - 3,20,6 op.Robert Lewiński
IV Szkoła Podstawowa nr 3 - 3,28,9 op.Renata Puluj
V Szkoła Podstawowa nr 8 - 3,47,1 op. Jacek Kołodziejczyk

Do zawodów strefowych, które odbędą się 2 marca w Kamiennej Górze awans uzyskały po dwie najlepsze sztafety w kategorii dziewcząt oraz chłopców.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group