Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 7052
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Śniegobawa w Michałowicach – impreza była świetna

Środa, 6 lutego 2013, 7:48
Aktualizacja: Wtorek, 12 lutego 2013, 13:51
Autor: Mea
Region: Śniegobawa w Michałowicach – impreza była świetna
Fot. Marian Klasinski
W zimowej scenerii i na świeżym powietrzu bawiono się w piechowickim osiedlu Michałowice podczas tradycyjnej Śniegobawy, zorganizowanej przez Radę Osiedla na placu „Pod Kasztanem”. – Kto nie wystraszył się prognozy pogody i przyszedł na plac „Pod Kasztanem” nie żałował, bo zabawa była świetna – zachwalał Marian Klasinski, mieszkaniec Michałowic.

Pogoda okazała się łaskawa, a bogaty program i wspaniała atmosfera sprzyjały zabawie. Najbardziej zadowolone były dzieci, dla których organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek.

- Najmłodsi mieszkańcy brali udział w różnych konkursach, grach i zabawach, wygrywając wiele atrakcyjnych nagród, które ufundowali burmistrz Piechowic Witold Rudolf i dyrektorka Piechowickiego Ośrodka Kultury Anna Kalisz. Rozbawione i zadowolone dzieci podziękowały im za to gromkimi brawami – podkreślił Marian Klasinski.

Zadbano też o poczęstunek. - Były gorące napoje i domowe wypieki przygotowane przez niezawodne mieszkanki Michałowic oraz okazały tort w kształcie bałwanka ufundowany i wykonany przez sympatyków wszystkich imprez w Michałowicach Elizę i Roberta Wilczynskich. Nie zabrakło muzyki na żywo w wykonaniu człowieka orkiestry Tadeusza Polisa, wspomaganego muzyką puszczaną przez Marcina Sokołowskiego – zaznaczył Marian Klasinski. Zabawę zakończyły efektowne fajerwerki.

Imprezę wsparli liczni sponsorzy, za co organizatorzy i uczestnicy serdecznie im dziękują.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group