Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9573
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Śmiesznych 100 lat dla kabareciarzy!

Niedziela, 11 października 2009, 8:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 12 października 2009, 8:12
Autor: Ania
REGION: Śmiesznych 100 lat dla kabareciarzy!
Fot. Ania
Urodzinowy występ kabaretu ADecHaDe przyciągnął mnóstwo ludzi do Barcinka. Publiczność miała okazję zobaczyć zarówno kabareciarzy, jak i piękne tancerki, które występują wspólnie z nimi.

Kabaret wystąpił w sobotę w sali widowiskowej w Barcinku. W ten sposób Łukasz Żukowski i Piotr Trojanowski wspólnie ze swoimi fanami obchodzili rocznicę powstania ADecHaDe. Pracę nad wspólnym przedsięwzięciem rozpoczęli ponad rok temu.

Wczoraj na scenie zaprezentowali skecze, nawiązujące do typowych rodzinnych sytuacji, jak i tych z dyskoteki czy mediów. Publiczność bawiła się bardzo dobrze, o czym świadczyły liczne wybuchy śmiechu. Kabareciarze w występy angażowali także swoich fanów, co owocowało niezwykle ciekawą współpracą. Powstawały w ten sposób niepowtarzalne skecze.

- Ja i Piotrek bardzo dobrze się uzupełniamy na scenie jak i w kwestiach organizacyjnych związanych z kabaretem, poza tym obaj chcemy promować nasz region i pokazywać młodym mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic, że tu też można próbować realizować swoje marzenia. Jest ciężko, ale są ludzie, którzy pomagają – mówi Łukasz Żukowski.

Członkowie kabaretu ADecHaDe mają próby na co dzień w Centrum Informacji Turystycznej w Starej Kamienicy. Są bardzo wdzięczni za pomoc pracownikowi CIT-u, Adamowi Spólnikowi. - To wielki człowiek – mówił wczoraj Łukasz Żukowski. Sobotni występ z pewnością nie był ostatnim. Życzymy wielu kolejnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group