Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 21 listopada
Imieniny: Janusza, Konrada
Czytających: 14517
Zalogowanych: 102
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Śmiertelny wypadek na drodze ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa

Piątek, 29 lipca 2016, 13:27
Aktualizacja: 13:28
Autor: 112
Region: Śmiertelny wypadek na drodze ze Szklarskiej Poręby do Świeradowa
Fot. 112
Dzisiaj (29 lipca 2016 roku) około południa doszło do śmiertelnego wypadku na drodze nr 358 ze Szklarskiej Poręby w kierunku Świeradowa.

- Kierujący samochodem marki VW Lupo, 72-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego jadąc od Szklarskiej Poręby w kierunku Świeradowa z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Pojazd został zabezpieczony na parkingu policyjnym do dalszych badań. O zdarzeniu powiadomiono Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze.

- Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. W miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu, który odbywa się jednym pasem wahadłowo – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
395
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
 
Pogodowo
Uwaga... Będzie bardzo ślisko, do tego opady śniegu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group