Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5398
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Wtorek, 14 lipca 2020, 6:03
Aktualizacja: Czwartek, 16 lipca 2020, 13:03
Autor: WAC
Jelenia Góra: Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu
Fot. WAC
O kolejnym miejscu w Jeleniej Górze wymagającym pilnej wizyty służb odpowiedzialnych za czystość i porządek informuje pan Piotr (dane do wiadomości redakcji)
Byłem ostatnio na spacerze trasą rowerowo-pieszą wzdłuż Bobru, obok "cudownego źródełka i dalej do Gościńca Perła Zachodu – opowiada nasz Czytelnik. - Wzdłuż drogi można było zobaczyć nieuprzątnięte rękawiczki, maseczki i śmieci. Podobnie było przy wieży widokowej „Grzybek”, gdzie walają się śmieci oraz butelki. Czy ten rejon miasta chętnie odwiedzany przez turystów oraz miejscowych spacerowiczów został zapomniany przez służby oczyszczania miasta? - pyta.

Jak mówi rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej stara się wywiązywać z zadań sumiennie i starannie. Zawsze jednak może być lepiej, o czym spółka zdaje sobie sprawę.

Droga na Perłę Zachodu jest sprzątana w razie potrzeby: kosze opróżniamy raz nas tydzień, a teren porządkujemy zazwyczaj raz na dwa tygodnie - tłumaczy Z. Rzońca. - Mieszkańców prosimy o to, by nie wyrzucali maseczek i rękawiczek byle gdzie. W związku z pandemią i przepisami, nasi pracownicy muszą do ich sprzątania być ubrani w strój, który chroni ich przed ewentualnym zakażeniem.

Twoja reakcja na artykuł?

1
3%
Cieszy
8
21%
Hahaha
4
11%
Nudzi
3
8%
Smuci
14
37%
Złości
8
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group