Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6948
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Smerfy pod Chojnikiem

Niedziela, 30 listopada 2014, 9:03
Aktualizacja: 9:10
Autor: AP
Jelenia Góra: Smerfy pod Chojnikiem
Fot. AP
Pasowanie na przedszkolaka, tym razem w grupie Smerfów, odbyło się w Przedszkolu nr 11 „Krasnala Hałabały” w Sobieszowie. Był to szczególny dzień dla najmłodszych dzieci, ponieważ nie tylko uczestniczyły one w pasowaniu, ale również po raz pierwszy publicznie wystąpiły na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością.

Przybyłych na uroczystość gości przywitała dyrektor Monika Sołek, która życzyła dzieciom wielu sukcesów oraz radości z pobytu w przedszkolu. Po powitaniu, do sali wkroczyły prowadzone przez panie: Iwonę i Irenę, malutkie „Smerfoludki. Dzieci przedstawiły część artystyczną, na którą złożyły się piosenki i tańce. Na twarzach wielu rodziców widać było wzruszenie i dumę.

Dyrektor przedszkola uroczyście nadała grupie nazwę „Smerfy”. Następnie dzieci złożyły akt ślubowania, a dyrekcja dużą niebieską kredką pasowała, każde dziecko na przedszkolaka. Maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy i "róg obfitości", a po chwili do sali wniesiono smerfny tort…

Na zakończenie rodzice przygotowali słodki poczęstunek i zaprosili dzieci do wspólnej zabawy. - Jestem zachwycona uroczystością i występem - mówi pani Ewa, babcia jednego z maluchów. To był wspaniały i wzruszający występ w przepięknych strojach – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group