Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 6391
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Skradziony rower po roku odzyskany

Niedziela, 31 maja 2009, 8:22
Aktualizacja: 8:23
Autor: TEJO
Pewien cyklista niemal zapomniał już o skradzionym 14 miesięcy temu jednośladzie, kiedy mile zaskoczyła go policja. Funkcjonariusze odzyskali pojazd oraz zatrzymali złodzieja i pasera. Lepiej późno niż wcale!

W marcu 2008 roku kamiennogórska policja została powiadomiona o kradzieży roweru. Sprawca ukradł go z pomieszczeń gospodarczych jednego z okolicznych mieszkańców. Właściciel wycenił go na kwotę 1000 złotych. Bezpośrednio po tym zdarzeniu nie udało się jednak ustalić sprawcy. Jednak policjanci nie zapomnieli o tym przestępstwie.

Pod koniec maja ustalono okoliczności, na podstawie których wytypowano, a następnie zatrzymano podejrzanego o tę kradzież. Okazał się nim 22 - letni mężczyzna. Jak ustalono, po kradzieży sprawca sprzedał rower koledze z sąsiedniej miejscowości. To właśnie u niego funkcjonariusze odnaleźli łup.

Teraz obaj mężczyźni za kradzież i paserstwo odpowiedzą przed sądem. Za przestępstwa, których się dopuścili może grozić im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skradziony rower został zwrócony właścicielowi, który nie ukrywał zdziwienia, ponieważ nie spodziewał się, że go odzyska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group