Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 6469
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Skradziony baner chcieli sprzedać na złom

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 14 września 2011, 8:18
Aktualizacja: 8:51
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali wczoraj dwóch mężczyzn na gorącym uczynku kradzieży banera reklamowego na szkodę jednej z firm. Pokrzywdzony oszacował straty na około 400 zł.

O kradzieży policję zawiadomił jeden z jeleniogórzan. Rzeczywiście: dotarłszy na miejsce patrol zatrzymał dwóch mężczyzn, którzy demontowali baner reklamowy jednej z firm. Sprawcami okazali się dwaj 58-letni jeleniogórzanie. Mężczyźni oświadczyli, że zamierzali łup sprzedać w jednym z punktów skupu złomu. Zza kradzież grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała podinsp.Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 14-09-2011 8:47
zza ??
~madona 14-09-2011 9:35
W reklamie zewnętrznej baner to tkanina plandekowa z oczkami ocynkowanymi na obwodzie (umieszczanymi w celu łatwego montażu zwykle co 50cm). Czy właśnie te oczka ocynkowane chcieli sprzedać na złomie, czy może ktoś nie potrafi nazwać rzeczy po imieniu? Panowie chcieli po prostu "gwizdnąć" tablicę reklamową wykonaną w 99% ze stali! Następnym razem proszę nie używać słów, których znaczenia się do końca nie zna. Pozdrawiam
~Wniosek 14-09-2011 10:19
Zawsze irytuje mnie zwrot: "grozić im może nawet do .ileś tam lat " W w praktyce nigdy nie przeczytałem ,że dostali tyle im grozi. Prokurator lub Sędzia pewnie pogrozi palcem i taki menel jeden z drugim wychodzi z sądu i robi to samo.
~kms;) 14-09-2011 10:57
no tak,bo pewnie wolisz utrzymywac menela z "naszych"podatkow przez 5 lat;) brawo ale nastepnym razem decyduj za swoje pieniazki a nie za wszystkich...
~podatki ? 14-09-2011 12:18
Zastanowiłeś się troszkę nad swoją wypowiedzią? Chyba nie. Jeśli będziesz tak sobie tłumaczyć to jutro możesz np. nie znaleźć roweru w piwnicy... Ciekawe co wtedy powiesz kiedy osobiście odczujesz skutek działalności złodziejaszków, czy nadal Ci będzie szkoda "Twoich" podatków. A tak na marginesie masz nadzieję, że "Twoje" podatki będą spożytkowane na lepsze cele? Chyba jednak nie mieszkasz zbyt długo w Polsce :)
~Brawo ! 14-09-2011 12:27
Jak już zaoszczędzisz na więźniach, "Twoje" podatki już mają gdzie się podziać: "Jestem tanim premierem - powiedział Donald Tusk zapytany o tekst "Wprostu" o tym, że 175 razy korzystał z rządowej maszyny, by na weekend polecieć do Gdańska." Jak zaznaczył, transport zawsze wiąże się z kosztami, a czy to jest samochód, samolot rejsowy, czy samolot rządowy - to jego zdaniem - nie są to koszty dodatkowe. - Wtedy, kiedy latam samolotami rejsowymi traktowany jestem tak jak każdy inny parlamentarzysta, to znaczy, to się nie wiąże z żadnymi dodatkowymi kosztami, Sejm i tak płaci za te przeloty - dodał. Według "Wprost" koszt przelotów premiera do Gdańska i z powrotem to około 6 milionów złotych."

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group