Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 9582
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

PIECHOWICE: Skradziona przyczepka i narkotyki w majtkach

Środa, 25 sierpnia 2010, 13:33
Aktualizacja: 21:40
Autor: Gabi
Policja zatrzymała dwóch mężczyzn w związku z kradzieżą przyczepy samochodowej z towarem w Szklarskiej Porębie. Pokrzywdzony oszacował straty na 17 tyś. złotych. Jeden z zatrzymanych odpowie za kradzież przyczepy i innych przedmiotów, a drugi – za jej ukrycie i posiadanie narkotyków. Zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tj. 24 sierpnia 2010 roku policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali dwóch mieszkańców Piechowic w wieku 24 i 29 lat. Młodszy z mężczyzn podejrzany jest o paserkę, a drugi - o dwie kradzieże. Obaj posiadali także narkotyki.

Policjanci ustalili, że starszy mężczyzna w nocy z 22 na 23 sierpnia br. w Szklarskiej Porębie ukradł przyczepkę samochodową wraz z towarem o łącznej wartości 17 tysięcy złotych. Łup ukrył na posesji kolegi w Piechowicach. Oprócz tego 23 sierpnia ukradł z VW Passata radioodtwarzacz, CB radio oraz dokumenty. Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy nim skradzione przedmioty. W slipach ukrył kilka porcji amfetaminy. Ustalono, że zatrzymany jest recydywistą. rugi z mężczyzn odpowie za ukrycie na swojej posesji skradzionej przyczepki oraz za posiadanie narkotyków.Miał w mieszkaniu kilka porcji marihuany.

Obydwaj trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1173
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group