Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6433
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Skarpetki pełne narkotyków

Czwartek, 22 września 2011, 8:27
Aktualizacja: 11:32
Autor: KMP
Kiepski stan techniczny opla zwrócił uwagę policjantów, którzy zatrzymali auto do kontroli. Okazało się, że kierowca prowadził wbrew zakazowi sądowemu, a dwóch pasażerów popalało „trawkę”. Jeden próbował uciec, drugi chciał zjeść woreczek ze środkiem odurzającym. Obydwaj mieli skarpetki pełne marihuany i amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek po południu przy ulicy Krzywoustego w Jeleniej Górze. Jeden z pasażerów opla, którego patrol policji zatrzymał, bo auto miało pękniętą szybę i wydawało się w kiepskim stanie technicznym, ukrył w skarpetach łącznie ponad 120 porcji środków odurzających: była to amfetamina i marihuana. Z kolei jego kolega miał około 130 porcji marihuany. W mieszkaniu 23-latka funkcjonariusze dodatkowo znaleźli poporcjowaną i przygotowaną do sprzedaży marihuanę i amfetaminę, łącznie blisko 150 porcji.

Kierowca odpowie za naruszenie zakazu sądowego. 32-letniemu pasażerowi za posiadanie narkotyków grozi kara do trzech lat więzienia. Z kolei 23-letni jeleniogórzanin najprawdopodobniej odpowie za posiadanie i handel narkotykami, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ich nabywców – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group