Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 3116
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Simetowcy w formie

Środa, 2 maja 2007, 0:00
Autor: KED
Siatkarze na siedząco Start – Simet Jelenia Góra wzięli udział we Wrocławiu w I turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski.

W zawodach uczestniczyło siedem zespołów ze Szczecina, Katowic, Jeleniej Góry, Poznania, Elbląga, Kielc i Wrocławia, liczących z sumie około 90 zawodników. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany. Sensacją imprezy była gładka porażka najbardziej utytułowanej w ostatnich latach ekipy z Elbląga (mającej w składzie czterech reprezentantów w seniorskiej i dwóch w młodzieżowej reprezentacjach Polski) z Poznaniem 0:3. Jeleniogórzanie w swoich pojedynkach pokonali: Kielce 3:1, Szczecin 3:2, Katowice 3:2 oraz ulegli Elblągowi 0:3.
Wyniki jeleniogórzan muszą cieszyć gdyż drużyna Simetu znajduje się aktualnie w przebudowie. Do doświadczonych i utytułowanych graczy dołączyli nowi i zespół nie jest jeszcze do końca zgrany. Mimo to simetowcy chcą w tym roku powalczyć o jeden z medali Mistrzostw Polski.

<b>Skład Start – Simet Jelenia Góra:</b> Adam Prutis, Zdzisław Kołodziej, Andrzej Schütz, Krzysztof Boguszewski, Wiktor Żuryński, Zbigniew Kijowski, Piotr Tośko, Jarosław Dąbrowski, Zdzisław Filipiak, Grzegorz Samczyk, Mirosław Zymek i Tomasz Jancelewicz.

Drugi z turniejów półfinałowych podczas którego Simet zagra po dwa razy z Poznaniem i Wrocławiem oraz po razie ze Szczecinem ( w sumie podczas obu turniejów każdy z zespołów z każdym ma rozegrać mecz i rewanż) odbędzie się w październiku w Busku Zdroju. Finał zaplanowano na listopad w Elblągu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group