Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 7204
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sensei Jacek Baranowski egzaminował jeleniogórzan

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 1 grudnia 2014, 9:07
Aktualizacja: 9:39
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
W sobotę, 29. listopada w nowej hali sportowej "Mechanika" w Jeleniej Górze odbył się kolejny egzamin na wyższe stopnie w Karkonoskim Klubie Karate Shinkyokushinkai, którego liderem jest sensei Piotr Cieśliński.

W egzaminie łącznie wzięło udział 90 osób. Z ramienia Tokio egzaminatorem klubu był sensei Jacek Baranowski, który w pierwszej kolejności zweryfikował wiedzę i umiejętności posiadaczy białych, pomarańczowych i niebieskich pasów w wieku 4-10 lat. Następnie do egzaminu przystąpili młodzicy i juniorzy w wieku 12-17 lat oraz osoby pełnoletnie. Oprócz wymagającej części technicznej w zakresie kihon, kata oraz części wytrzymałościowej, kandydaci na wyższe stopnie stoczyli regulaminowe walki. Wszystkie zdające osoby otrzymały promocje na wyższe stopnie.

Swoje kompetencje podczas egzaminu podnosili również nowi instruktorzy klubu: - obecny Mistrz Polski Karate Kyokushin PZK, sempai Rafał Cieśliński oraz pedagog KKKS, sempai Daria Świątkowska. Za oprawę zdjęciową odpowiadał Romuald Gniewek, który w ramach wolontariatu udziela się społecznie na rzecz klubu od 2011 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group