Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 4618
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: Seniorzy poznali komputer w „Inkubatorze”

Poniedziałek, 20 maja 2013, 9:28
Aktualizacja: 9:48
Autor: Angela
Jelenia Góra/region: Seniorzy poznali komputer w „Inkubatorze”
Fot. Organiatorzy
Blisko 40 osób skorzystało już z bezpłatnych lekcje nauki obsługi komputera dla seniorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych prowadzonych od ośmiu miesięcy. M.in. takie cykliczne zajęcia odbywają się w Inkubatorze NGO, prowadzonym przez Fundację „Jagniątków” mieszczącym się przy ul. Górnej w Jeleniej Górze.

Obecnie w cyklicznych lekcjach udział biorą trzy grupy. Zajęcia prowadzą wolontariusze oraz pracownicy Inkubatora, wykorzystując sześć stanowisk komputerowych.

- Z komputerów, drukarki, telefonu, miejsca na spotkania a także doradztwa w Inkubatorze NGO mogą bezpłatnie skorzystać przedstawiciele NGO, a także wszystkie osoby zainteresowane współpracą z sektorem organizacji pozarządowych – wyjaśnia Aneta Cieplińska, animatorka Inkubatora NGO w Jeleniej Górze.

Inkubator NGO prowadzony przez Fundację „Jagniątków” prowadzi również wsparcie doradcze oraz infrastrukturalne dla organizacji pozarządowych, ale nie tylko. Wspiera też wszelkie formy aktywności społecznej. Od sześciu miesięcy odbywają się tu m.in. spotkania Klubu Wolontariusza. Wszystkie zajęcia są bezpłatnie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group