Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 6076
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Schwytali czworonożne „bestie” z Wiejskiej

Środa, 4 marca 2009, 8:33
Aktualizacja: 8:34
Autor: Angela
Po apelu strażników miejskich i naszym artykule udało się zlokalizować i schwytać dwa groźne psy, o których pisaliśmy. Czworonogi biegały po okolicy, gryzły inne zwierzęta i straszyły ludzi, po czym znikały bez śladu. Bezpańskie zwierzęta odwieziono do schroniska.

O tym, gdzie znajdują się poszukiwane przez straż miejską dwa niebezpieczne psy, poinformowała strażników jedna z lokatorek z ulicy Wiejskiej, która zauważyła je na swojej posesji. Na podstawie podanego przez nas opisu kobieta skojarzyła sprawę i zadzwoniła po pomoc. Twierdziła, że zwierzęta są przed jej domem i uniemożliwiają jej wyjście z budynku.

Przybyłym na miejsce strażnikom miejskim udało się zwabić jednego z nich do radiowozu za pomocą kiełbasy, którą mieszkanka przygotowała jako przynętę. Drugiego psa schwytał pracownik schroniska dla małych zwierząt.

Przypomnijmy, że dwa czworonogi podobne do owczarków niemieckich poszukiwane były od początku lutego, po tym jak ugryzły w nogę około 40 - letniego mężczyznę, któremu cudem udało się uciec przed ich kłami. Kilka dni wcześniej pogryzły psa, który spacerował ze swoim właścicielem w okolicach szpitala przy ulicy Ogińskiego. Nieoficjalnie mówiło się o kilku innych pogryzieniach okolicznych psów przez te zwierzęta. Wilczury miały też gonić i straszyć mieszkańców z sąsiedztwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group