Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6798
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w Gołębiewskim

Sobota, 4 lipca 2015, 7:36
Aktualizacja: 7:40
Autor: Manu
Karpacz: “Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” w Gołębiewskim
Fot. Archiwum Teatru Capitol
“Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” to komedia Zbigniewa Książka w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego, zrealizowana przez Teatr Capitol w Warszawie. Spektakl wystawiony będzie 17 lipca (w piątek) o godz. 20.30 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

- Szczypta erotyzmu, odrobina pikanterii, a przy tym świetna gra aktorska i doskonała zabawa – zachęcają twórcy.

W spektaklu zobaczymy kwartet aktorski z Teatru Capitol w Warszawie, czyli Katarzynę Skrzynecką, Piotra Gąsowskiego, Jakuba Przebindowskiego oraz Annę Oberc. W trakcie przedstawienia wcielają się w kilka różnych postaci. A każda z nich opowiada jedną z historyjek, pikantnych, odrobinę niepoprawnych, ciut niegrzecznych, zdecydowanie przeznaczonych dla dorosłych, które pozwoli widzom spojrzeć na życie erotyczne z przymrużeniem oka. Chodzi o to, by zabawić się, poigrać, pogadać trochę o tym, o czym wstyd głośno mówić.

Na zachętę warto dodać, że jedna z damskich postaci wystąpi jako egzotyczna tancerka wykonująca taniec na rurze, a Piotra Gąsowskiego widzowie będą mieli okazję zobaczyć...w damskich ciuszkach!

“Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania” opowiadają o “kochaniu” w sposób niezwykle dowcipny i pikantny z lekkim przymrużeniem oka, a jednocześnie świadomością jak wielką wagę przywiązuje się do tej sfery życia. Frywolne teksty pióra Zbigniewa Książka, poety i pisarza pochodzącego z Kielc, i zabawne piosenki z muzyką Jakuba Przebindowskiego zabawią widzów bez względu na płeć!

Zbiorowe zamówienia oraz dodatkowe informacje - tel. 600-239-037. Bilety - sprzedaż online: www.kupbilecik.pl, biletyna.pl lub www.ebilet.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group