Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6950
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rzemiosła mistrzem strefy

Poniedziałek, 26 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 26 marca 2007, 13:32
Autor: KED
Drużyna uczennic z Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych bezapelacyjnie zwyciężyła w finale strefy jeleniogórskiej szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej.

W zawodach, które odbyły się w hali przy ul. Złotniczej wzięły udział trzy drużyny. Były to oprócz gospodyń z Rzemiosł: Zespół Szkół Ponadgimnazjalych z Lubania oraz Zespół Szkół Elektronicznych z Bolesławca. Czwarta z zapowiadanych ekip z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Piechowicach, niestety nie dojechała. Jeleniogórzanki zdecydowanie wygrały oba swoje pojedynki: z Bolesławcem: 19:7 oraz Lubaniem 29:10 i tym samym awansowały do finału rozgrywek szkół ponadgimnazjalnych na szczeblu Dolnego Śląska. W meczu o drugą lokatę w zawodach ZSP z Lubania pokonał ZSE z Bolesławca 14:8.

W składzie drużyny ZSRzArt znalazły się aż cztery zawodniczki z zespołu juniorek MKS Finepharm Jelenia Góra, który wywalczył tytuł Mistrza Polski juniorek w piłce ręcznej. Są to: Agnieszka Szalek, Sabina Kobzar, Magdalena Tajerle i Sylwia Matacz. Poza nimi w ekipie Rzemiosł zagrały: Anna Kubicka, Katarzyna Kubicka, Magda Palewska, Aleksandra Szałańska i Dorota Wawer. Opiekun Izabela Matwiejów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group