Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 12216
Zalogowanych: 79
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jakuszyce: Rywalizują o medale w Jakuszycach. Są utrudnienia

Sobota, 11 stycznia 2025, 17:48
Aktualizacja: 17:56
Autor: MDvR
Jakuszyce: Rywalizują o medale w Jakuszycach. Są utrudnienia
Fot. Organizator
W sobotę i niedzielę w Szklarskiej Porębie Jakuszycach odbywa się Puchar Polski w biegach narciarskich. Sportowe emocje w Jakuszycach dopiero się rozkręcają!
- Po oficjalnych treningach i biathlonowych zmaganiach, które rozpoczęły się 8 stycznia na Polanie Jakuszyckiej, czeka nas kolejna dawka zimowej rywalizacji – Puchar Polski w biegach narciarskich. Szykują się cztery dni pełne sportowej energii i pasji – od biathlonu po biegi narciarskie! Na trasach zobaczymy zarówno młodych zawodników, jak i doświadczonych biegaczy - zapowiadali organizatorzy.

Dziś odbyła się rywalizacja sprinterska, plan na jutro znajduje się poniżej. Możliwe utrudnienia dla turystów i narciarzy amatorów, którzy wybierają się na Polanę Jakuszycką. - W związku z odbywającym się w weekend Pucharem Polski w Biegach Narciarskich, trasa przebiegająca przez Pierwsze Ucho, Drugie Ucho oraz wyjście na Samolot będzie w czasie zawodów nieczynna. Trasa na Orle, Dolny i Górny Dukt będzie przebiegać bez zmian, a na Górny Dukt będzie wbiegać się Trzecim Uchem - przekazują organizatorzy.

Program zawodów:

12.01 (niedziela):
* Biegi masowe na dystansie 10 km (kobiety) i 15 km (mężczyźni) (styl dowolny)
* Młodziczka / Młodzik – 5 km (styl dowolny)

- Szykuje się zacięta walka zarówno wśród młodszych zawodników, jak i seniorów. To świetna okazja, by zobaczyć solidne sportowe zmagania i wspierać biegaczy w ich walce o podium! Zawody są częścią międzynarodowego cyklu FIS RACE, co gwarantuje wysoki poziom rywalizacji. Nie przegapcie okazji, by wspierać najlepszych zawodników z całej Polski! - kończą włodarze imprezy.

Twoja reakcja na artykuł?

8
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
377
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
11%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
31%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
53%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Spektakularny atak ukraińskich dronów
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Ruszyło wyburzanie ruin hotelu "Sudety"
 
Kilometry
Pociąg do Karpacza – wielki powrót
 
Aktualności
Stało się... Po ćwierć wieku ruszył pociąg do Karpacza
 
Aktualności
Niby tylko 3,5 tony, ale ciężarówki jeżdżą
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group