Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 6484
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rysunkami pokazali, że trzeba dbać o higienę. I zgarnęli nagrody

Wtorek, 24 kwietnia 2012, 7:16
Aktualizacja: 7:17
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Rysunkami pokazali, że trzeba dbać o higienę. I zgarnęli nagrody
Fot. Petr
Rozstrzygnięcie konkursu na prace plastyczne przedstawiające konsekwencje nie dbania o higienę osobistą odbyło się wczoraj, tj. 23 kwietnia w świetlicy środowiskowej Dziennego Domu Pomocy Społecznej. – Dzieciaki pokazały, że higiena osobista to podstawa. A potem zgarnęły nagrody – mówi Anna Kwolek, pielęgniarka i pomysłodawczyni konkursu.

Przypomnijmy, że świetlica środowiskowa w DPS przy ul. Kilińskiego w Jeleniej Górze została uruchomiona w grudniu ubiegłego roku jako integralna część programu: „Wspólne działanie-lepsze jutro” autorstwa MOPS i PCKK. Przygotowana z myślą o dzieciach z obszarów objętych Lokalnym Programem Rewitalizacji, na co dzień oferuje maluchom m.in. zajęcia edukacyjne, warsztaty z logopedą, pracownię komputerową, wycieczki krajoznawcze oraz całą gamę gier i konkursów – z których jeden doczekał się rozstrzygnięcia wczoraj.

– Higiena osobista to podstawa. Wiedzą o tym dzieci ze świetlicy środowiskowej, co pokazały na swoich rysunkach. Pracach będących swego rodzaju podsumowaniem zajęć, które razem odbyliśmy. Bardzo się cieszę, że miałam okazję pracować z tymi maluchami. Grupą niezwykle radosną i żywiołową, a przy tym otwartą na nowe doświadczenia. Konkurs wypadł naprawdę super. Na nagrody zasłużyli wszyscy – ocenia Anna Kwolek. Gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group