• Niedziela, 21 kwietnia 2019
  • Godz. 16:54
  • Imieniny: Anzelma, Bartosza, Feliksa
  • Czytających: 3981
  • Zalogowanych: 7
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ruszyły zapisy do Karkonoskiego Klubu Karate

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 września 2013, 12:08
Aktualizacja: 12:09
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Rozpoczęły się zapisy do Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai. Głównym instruktorem prowadzącym treningi jest sensei Piotr Cieśliński, który jako pedagog i instruktor z dużymi sukcesami wychowuje nowe pokolenia karateków na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Treningi skierowane są do dzieci od 5. roku życia, młodzieży oraz dorosłych. W sezonie 2013/2014 oprócz treningów Karate Shinkyokushin, klub oferuje najzdolniejszym uczniom zajęcia na basenie oraz siłowni. Dla dzieci oraz ich rodziców klub przewidział bezpłatne wsparcie pedagoga klubowego mgr Darii Świątkowskiej, która na co dzień pracuje jako terapeuta zajęciowy w Szpitalu MSWiA w Jeleniej Górze.

- W nowym sezonie szkoleniowym przewidujemy cykliczne szkolenia profilaktyczne dla wychowanków oraz ich rodziców z zakresu uzależnień behawioralnych oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Szkolenia realizowane są we współpracy z Miejską Komendą Straży Pożarnej oraz Szpitalem Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze. Klub również realizuje zadanie publiczne we współpracy z Urzędem Miasta Jeleniej Góry pn. Postaw na sport - mówi Piotr Cieśliński.

Treningi odbywają się przez cały rok w Cieplicach, Sobieszowie, Karpaczu oraz Szklarskiej Porębie. Więcej informacji znajdziemy na stronie klubu www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
256
Tak
68%
Nie
29%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group