Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9931
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszyły zapisy do Karkonoskiego Klubu Karate

Środa, 4 września 2013, 12:08
Aktualizacja: 12:09
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Ruszyły zapisy do Karkonoskiego Klubu Karate
Fot. użyczone
Rozpoczęły się zapisy do Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai. Głównym instruktorem prowadzącym treningi jest sensei Piotr Cieśliński, który jako pedagog i instruktor z dużymi sukcesami wychowuje nowe pokolenia karateków na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Treningi skierowane są do dzieci od 5. roku życia, młodzieży oraz dorosłych. W sezonie 2013/2014 oprócz treningów Karate Shinkyokushin, klub oferuje najzdolniejszym uczniom zajęcia na basenie oraz siłowni. Dla dzieci oraz ich rodziców klub przewidział bezpłatne wsparcie pedagoga klubowego mgr Darii Świątkowskiej, która na co dzień pracuje jako terapeuta zajęciowy w Szpitalu MSWiA w Jeleniej Górze.

- W nowym sezonie szkoleniowym przewidujemy cykliczne szkolenia profilaktyczne dla wychowanków oraz ich rodziców z zakresu uzależnień behawioralnych oraz Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Szkolenia realizowane są we współpracy z Miejską Komendą Straży Pożarnej oraz Szpitalem Specjalistycznym MSWiA w Jeleniej Górze. Klub również realizuje zadanie publiczne we współpracy z Urzędem Miasta Jeleniej Góry pn. Postaw na sport - mówi Piotr Cieśliński.

Treningi odbywają się przez cały rok w Cieplicach, Sobieszowie, Karpaczu oraz Szklarskiej Porębie. Więcej informacji znajdziemy na stronie klubu www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group