Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2867
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 3 listopada 2014, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Mea
Fot. Organizator
Można już zgłosić swoje stoisko na świątecznej edycji Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, która odbędzie się 13 grudnia w godz. 11.00–17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Izerski Jarmark to impreza, która ma promować to, co najlepsze w regionie. – Zapraszamy więc twórców, zarówno zawodowców, jak i amatorów, producentów wysokiej jakości żywności, koła gospodyń wiejskich, rolników, pszczelarzy i wszystkich innych, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego – zachęca Violetta Pietrzak z AGI.

- Chcemy, by podczas tej imprezy każdy, kto wejdzie pod dach Galerii dowiedział się, z czego słynie Pogórze Izerskie i okolice. Bardzo zależy nam na tym, by możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia w Kromnowie – mówiła Violetta Pietrzak.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zrobić kilka zdjęć swoich produktów i przesłać na adres: jarmark.izerski@gmail.com. Więcej informacji na stronie internetowej AGI.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group