Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11649
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Poniedziałek, 3 listopada 2014, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Mea
Region: Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich
Fot. Organizator
Można już zgłosić swoje stoisko na świątecznej edycji Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, która odbędzie się 13 grudnia w godz. 11.00–17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Izerski Jarmark to impreza, która ma promować to, co najlepsze w regionie. – Zapraszamy więc twórców, zarówno zawodowców, jak i amatorów, producentów wysokiej jakości żywności, koła gospodyń wiejskich, rolników, pszczelarzy i wszystkich innych, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego – zachęca Violetta Pietrzak z AGI.

- Chcemy, by podczas tej imprezy każdy, kto wejdzie pod dach Galerii dowiedział się, z czego słynie Pogórze Izerskie i okolice. Bardzo zależy nam na tym, by możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia w Kromnowie – mówiła Violetta Pietrzak.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zrobić kilka zdjęć swoich produktów i przesłać na adres: jarmark.izerski@gmail.com. Więcej informacji na stronie internetowej AGI.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
484
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group