Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 3179
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Poniedziałek, 3 listopada 2014, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Mea
Region: Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich
Fot. Organizator
Można już zgłosić swoje stoisko na świątecznej edycji Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, która odbędzie się 13 grudnia w godz. 11.00–17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Izerski Jarmark to impreza, która ma promować to, co najlepsze w regionie. – Zapraszamy więc twórców, zarówno zawodowców, jak i amatorów, producentów wysokiej jakości żywności, koła gospodyń wiejskich, rolników, pszczelarzy i wszystkich innych, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego – zachęca Violetta Pietrzak z AGI.

- Chcemy, by podczas tej imprezy każdy, kto wejdzie pod dach Galerii dowiedział się, z czego słynie Pogórze Izerskie i okolice. Bardzo zależy nam na tym, by możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia w Kromnowie – mówiła Violetta Pietrzak.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zrobić kilka zdjęć swoich produktów i przesłać na adres: jarmark.izerski@gmail.com. Więcej informacji na stronie internetowej AGI.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group