Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6559
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ruszają Poranki Rodzinne w „Muflonie”

Sobota, 19 września 2015, 8:03
Aktualizacja: Piątek, 25 września 2015, 11:17
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Ruszają Poranki Rodzinne w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
„Reksio odkrywa tajemnice cywilizacji. Koło” – to tytuł kolejnego spotkania z cyklu „Poranki Rodzinne”, które odbędzie się 27 września o godz. 12.00 w Miejskim Domu Kultury „Muflon”, przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej Górze. Wstęp dla dziecka kosztuje 10 zł (opiekunowie bezpłatnie).

Po wakacyjnej przerwie rozpoczyna się kolejny sezon z Porankami Rodzinnymi w Miejskim Domu Kultury „Muflon”. Przez kolejnych dziesięć miesięcy razem z wesołym Reksiem dzieci poznają najciekawsze tajemnice cywilizacji. We wrześniu dowiedzą się ciekawostek o największym wynalazku, czyli kole. Mali odkrywcy odpowiedzą na pytania, kto i kiedy je wynalazł, do czego służyło i czy możliwe są jego nowe zastosowania. Nie zabraknie twórczych zabaw, niespodzianek oraz konkursów.

W Jeleniej Górze tylko w Miejskim Domu Kultury „Muflon” podczas Poranków Rodzinnych można obejrzeć najpiękniejsze polskie kreskówki, z którymi dorastają kolejne pokolenia. Każdy z poranków to godzinna lekcja wyobraźni dla dziecka oraz przygody znanych i lubianych bohaterów, które są wolne od przemocy. Ale to nie wszystko! Po projekcjach doświadczeni animatorzy zapraszają dzieci i rodziców na warsztaty plastyczne. Wybierają animacje sprzed lat, pełne barwnych postaci i niezwykłego klimatu. Spotkanie trwa około 60 minut i wzbogacone jest warsztatami artystycznymi, które bawią i rozwijają dzieci, a rodzicom podsuwają pomysły na kreatywne spędzanie czasu ze swoimi pociechami.

Wstęp kosztuje 10 zł od dziecka (opiekunowie bezpłatnie). Liczba miejsc jest ograniczona – stąd prośba o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Uwaga: ważność rezerwacji wynosi trzy dni. Rezerwacja i sprzedaż biletów odbywa się w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group