Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 5897
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ruszają ośrodki edukacyjne KPN

Wiadomości: Powiat
Środa, 3 czerwca 2020, 10:14
Aktualizacja: Czwartek, 4 czerwca 2020, 14:57
Autor: WAC
Fot. KPN
Z pewnymi obostrzeniami Karkonoski Park Narodowy otwiera od dziś (3.06) swoje ośrodki edukacyjne, które będą czynne dla zwiedzających od wtorku do soboty.

W Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie nie będzie udostępniana sala główna z multimedialną ekspozycją z przyciskami oraz sala terenowa i plastyczna. Sale te zostaną otwarte wraz ze znoszeniem kolejnych obostrzeń związanych z koronawirusem. Jednocześnie w KCEE będzie mogło przebywać maksymalnie 6 osób. By wejść do ośrodka trzeba będzie zadzwonić dzwonkiem przy drzwiach. Będą przygotowane środki, w tym maty do dezynfekcji i instrukcje. Każdy powinien być w maseczce i rękawiczkach. Pracownicy będą sprawdzać temperaturę ciała wchodzących.

W Centrum Informacyjnym KPN w Karpaczu czynny będzie ośrodek edukacyjny i Ogród Ziół i Krzewów. Niestety nie będzie działał Domek Laboranta - jest zbyt mały, by zachować wymagane przepisami odległości miedzy zwiedzającymi. Do ogrodu jednocześnie będzie mogło wejść 10 osób, na salę ekspozycyjną 4. Zamknięty będzie Domek Myśliwski. By wejść do CI KPN trzeba będzie zadzwonić dzwonkiem przy drzwiach. Pracownicy będą sprawdzać temperaturę wchodzących. Będą przygotowane środki w tym maty do dezynfekcji i instrukcje. Każdy powinien być w maseczce i rękawiczkach. Będą specjalne pojemniki do ich wyrzucania.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 3-06-2020 14:03
To ja mam jeszcze za swoje pieniądze mieć maseczkę i rękawiczki a poszli won

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group