Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10129
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Rusza „Stacja Kultura” w Karpaczu

Niedziela, 23 września 2018, 6:24
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 września 2018, 7:15
Autor: WAC
Karpacz: Rusza „Stacja Kultura” w Karpaczu
Fot. organizator
W budynku dawnego dworca kolejowego powstaje sala kultury, oferująca warsztaty artystyczne dla dzieci.

W październiku, w ramach projektu „Stacja Kultura”, swoje podwoje otworzą: pracownia plastyczna i ceramiczna, które poprowadzi artystka i animatorka Agata Makutynowicz. Zajęcia odbywać się będą w piątki i soboty, w dwóch grupach wiekowych: 5 – 7 lat i 8 – 12 lat. Organizatorem jest Urząd Miejski w Karpaczu.

Program zajęć plastycznych: malowanie farbami plakatowymi, akwarelami, temperą, suchymi pastelami, pastelami olejnymi, rysowanie ołówkiem, węglem, kredą, plasteliną, kredkami akwarelowymi, grafika, monotypia, linoryt, kolaż.

Uczestnicy pracowni ceramicznej poznają: historię ceramiki, terminy związane z technikami ceramiki, narzędzia  i materiały pracowni ceramicznej, różnorodne wytwory ceramiczne i formy obróbki gliny. W ramach zajęć zaplanowano też: projektowanie form przestrzennych i płaskich, projektowanie i wytwarzanie biżuterii ceramicznej

Zapisy: Referat Promocji i Rozwoju, budynek B Urzędu Miejskiego w Karpaczu, do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 75 76 19 453.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
25%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group