Prace prowadzić będzie firma ADLA Mariusz Włodarczyk z Jeleniej Góry. Roboty rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu, a zakończą w tym roku.
Budynek będzie wyglądał nieco inaczej niż ten, który widać na projekcie.
Audio
W siedzibie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego podpisana została umowa z wykonawcą w sprawie realizacji projektu pod nazwą: „Poprawa efektywności energetycznej wraz z przebudową elewacji i strefy wejściowej budynku administracyjnego MZK w Jeleniej Górze”.
Prace prowadzić będzie firma ADLA Mariusz Włodarczyk z Jeleniej Góry. Roboty rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu, a zakończą w tym roku.
Budynek będzie wyglądał nieco inaczej niż ten, który widać na projekcie.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia. Polityka prywatności i cookies
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.






Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.