Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 4330
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rusza Liga Rocka, już dzisiaj!

Piątek, 28 września 2012, 11:12
Aktualizacja: 11:21
Autor: tau
Jelenia Góra: Rusza Liga Rocka, już dzisiaj!
Fot. Archiwum Organizatora
Dzisiaj (28 września) do sali koncertowej "Nova" w JCK przy ul. 1 Maja 60 wraca po wakacyjnej przerwie Liga Rocka, czyli polsko – niemieckie spotkania młodych muzyków. O godzinie 17:00 w JCK pojawią się formacje takie jak: Asymetria z Lublińca, wszystkim znany zespół Clairvoyant z Wrocławia, grupa The Modts z Lubania grająca Indie Rock, a także zespół SHEEP z Osowca grający alternative rock. Gościem specjalnym z Niemiec będzie grupa LED ASTRAY.

- O wyjątkowości tego koncertowego spotkania może świadczyć jej niezwykła energetyczna siła rocka, tworzona przez młodych, doświadczonych muzyków, którzy wnoszą do swoich produkcji świeżość i niebywały entuzjazm. Ten entuzjazm zapewne udzieli się również publiczności, która będzie miała okazję oklaskiwać i zmuszać muzyków do jeszcze większej interakcji na scenie. - zapewniają organizatorzy.

Gość specjalny z Niemiec to sześcioosobowa grupa z Bautzen w Saksonii. Wpływy death metalu łączą z wieloma innymi tradycyjnymi i nowatorskimi składnikami. Melodie, blast beaty, mosh i groove – nie zwracamy uwagi na granice gatunków, po prostu pełni energii idziemy do przodu, nie zawierając żadnych kompromisów. Nasz pierwszy krążek, „one million bullets”, wydaliśmy własnym sumptem w 2008. Aktualnie gorączkowo pracujemy nad nowym albumem, który ma się ukazać w maju 2012. - mówi zespół LED ASTRAY

Wśród koncertowych atrakcji nie zabraknie też zawsze wyjątkowej atmosfery, która zawsze towarzyszy wszystkim Ligowym imprezom. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. 1 Maja 60. Projekt ten dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group