Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9806
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rusza Jeleniogórska Bitwa Bramkarska

Piątek, 12 maja 2017, 5:49
Aktualizacja: 5:53
Autor: Organizator
Jelenia Góra: Rusza Jeleniogórska Bitwa Bramkarska
Fot. organizator
Nietypowy turniej, polegający na pojedynkach bramkarskich jeden na jednego, odbędzie się w Jeleniej Górze! Już ruszyły zapisy.

Zapowiada się znakomita zabawa! Jeleniogórska Bitwa Bramkarska to nietypowy turniej piłkarski dla bramkarzy, ale i zawodników z pola, którzy czasem lubią stanąć między słupkami. Zasady są bardzo proste: dwaj zawodnicy stają naprzeciwko siebie na mini boisku i atakują bramkę rywala. Można uderzyć piłkę nogą z podłoża, z woleja, wykonać rzut ręką. Kto zdobędzie więcej bramek – wygrywa - informują organizatorzy.

Ten niezwykły turniej stał się prawdziwym hitem we Wrocławiu, gdzie uczestniczy w nim już ponad ćwierć tysiąca bramkarzy z całej Polski. Teraz Bitwa odbędzie się także w Jeleniej Górze, w porozumieniu z organizatorem wrocławskiego turnieju – Akademią Piłkarską Total Goalkeeping, która udzieliła nam patronatu - dodają.

Gramy na zmodernizowanym stadionie przy ul. Złotniczej. Zostanie tam ustawionych 5 boisk bitewnych, na których od rana będzie trwała rywalizacja. Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież w kategoriach: orlik, młodzik, trampkarz, junior młodszy (urodzeni w latach 2007 – 2000). Wpisowe to 40 złotych.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymują pakiet startowy, a w nim: pamiątkowy medal, wodę oraz poczęstunek. Dla laureatów w każdej kategorii przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody. Zapisy ruszyły 10 maja. Więcej informacji, m.in. regulamin zawodów, można znaleźć na profilu Jeleniogórskiej Bitwy Bramkarskiej na facebooku (www.facebook.com/jeleniogorskabitwa). Można też napisać na jeleniogorskabitwa@o2.pl – odpowiemy na wszelkie pytania.

Organizatorem jest Studio ROB oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportu (kontakt: Robert Zapora, tel. 602 439 924). Link do profilu na facebooku znajduje się TUTAJ (https://www.facebook.com/jeleniogorskabitwa/). Formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebzLXI54id_-r24y3Zfk63wxsl6l-rTruBFgs_wUSKCTrU2A/viewform?c=0&w=1).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
953
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group