Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 7106
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Roztańczony żywioł przy Bankowej

Piątek, 21 maja 2010, 22:10
Aktualizacja: Niedziela, 23 maja 2010, 8:16
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Roztańczony żywioł przy Bankowej
Fot. TEJO
Gorącymi brawami nagrodziła dziś rozentuzjazmowana publiczność tancerzy, którzy dali ponadgodzinny pokaz swoich umiejętności na estradzie Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Wielka w tym zasługa Grzegorza Gigiela, instruktora tańca z MDK „Jelonek”, który udowodnił, że jest świetnym fachowcem.

Wprawdzie informator miejski podał, że będzie to koncert zespołów artystycznych działających przy Młodzieżowym Domu Kultury „Jelonek”, okazało się jednak, że popołudnie w całości wypełnili tancerze. W przeważającej większości płci pięknej. Na estradzie JCK pojawiły się anonsowane głosem Ewy Bąk z MDK zespoły ze Szkoły Tańca Gregory, prowadzonej przez Grzegorza Gigiela. W pląsy poszli znane już grupy „Afera” i „Flesz”, a także dziewczęta z zespołu „No name”.

Z debiutanckim programem wystąpili najmłodsi skupieni w „Gzygzaku”. Gościnnie pokaz tańca flamenco pokazały tancerki ze szkoły „Tierra Flamenco”. Entuzjazm wśród widzów wzbudził Oskar Walaszek, uczeń pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 7, który fantastycznie wcielił się w rolę króla popu Michaela Jacksona.

Clou programu był wielki finał. Pojawił się w nim rzadko oglądany w roli tancerza sam Mistrz: Grzegorz Gigiel. Huragan oklasków i potężny kosz z kwiatami były wymownym podziękowaniem dla człowieka, który potrafił skutecznie zarazić pasją tańca tylu młodych entuzjastów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group