Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 5658
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztańczona Dwójka na koncercie w Filharmonii

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 stycznia 2017, 8:03
Aktualizacja: Wtorek, 24 stycznia 2017, 6:58
Autor: Koło Chrobrówki
Fot. Koło Chrobrówki
Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Filharmonii Dolnośląskiej odbył się koncert uczniów PSM im. Janiny Garści w Jeleniej Górze. Dzieci przedstawiły montaż słowno–muzyczny, wykonywały przepiękne mniej i bardziej znane utwory. Koncert swoim występem uświetnili tancerze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze, pod opieką Grzegorza Gigiela.

Wystąpili uczniowie klas trzecich, prezentując wiązankę tańców, między innymi takich jak: walc, trojak, Macarena. Natomiast starsza grupa tancerzy Dwójki z klasy VI b przedstawiła etiudę pt. „Książę z bajki”. Uczestnictwo w tym wydarzeniu z pewnością wielu babciom i dziadkom, a także przybyłym rodzicom sprawiło wspaniały prezent i dostarczyło wielu wzruszeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~rodzic 23-01-2017 8:44
Tytuł artykułu nie adekwatny do tego kto tam występował. nie tylko uczniowie z 2 , byli jeszcze uczniowie szkoły muzycznej. autor zdjęc rownież sie nie popisał poniewaz nie ma zdjęć dzieci ze szkoły muzycznej...!!!!!! grali pieknie, przykre to jest dla babć i dziadków . na szczęscie byłem tam i widziałem bo na jelonce to nigdy bym tego nie zobaczył. działacie jak "dobra zmiana" tylko to co chcecie pokazujecie. miłego dnia
~Bywalec 24-01-2017 6:04
Oglądając zdjęcia, można się domyślić kogo mama lub babcia robiła zdjęcia. Krzywdzące jest to,że nie ma chodź paru zdjęć pozostałych dzieci... To nie jest artykuł tylko autopropocja.
~bea 24-01-2017 6:20
Tytuł artykułu wybitnie świadczy o tym kogo prezentuje fotograf. Tańczą dzieci z Dwójki. O co krzyki?
~rodzic 24-01-2017 10:17
do Bea Krzyki o to że nie tylko dzieci z dwójki tam wystepowały,ale równiez ze szkoły muzycznej.... fotograf faktycznie się nie poPISał. jak w tvp. widac to co chce prezes.. żenada

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group