Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7997
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rozmowa o wierze i show biznesie

Wtorek, 11 czerwca 2019, 6:11
Aktualizacja: Środa, 12 czerwca 2019, 7:03
Autor: WAC
Jelenia Góra: Rozmowa o wierze i show biznesie
Fot. WAC
O swojej przemianie ze skandalistki w przykładną żonę i matkę opowiadała podczas niedzielnego (9.06) spotkania gwiazda trzeciej edycji reality show Big Brother Maja Frykowska.

Spotkanie, które miało wymiar ewangelizacyjny odbyło się w budynku Szkoły Tańca „Kurzak”. Jego organizatorem był Kościół dla Regionu – Kościół Zielonoświątkowy w Janowicach Wielkich.

Podczas spotkania, które miało charakter wywiadu Maja Frykowska opowiadała przede wszystkim o swojej przemianie z celebrytki, goszczącej swego czasu na łamach prasy oraz portali plotkarskich w szczęśliwą żonę i matkę oraz nawróconą chrześcijankę. Nie zabrakło opowieści o ciemnych stronach show biznesu, trudnym dzieciństwie i o Big Brotherze. Jednak najwięcej czasu poświęciła swojej drodze ku nawróceniu.

Obecnie przedstawiam siebie przede wszystkim jako bożą kobietę – mówiła M. Frykowska. - Chcę służyć i dlatego dzisiaj tu jestem. Dzięki Niemu mam to wszystko co dzisiaj mam, łącznie z moją przemianą i tym kim dzisiaj jestem - matką i żoną. Nie jest tajemnicą, że film i teatr jest moją pasja i mam wiele planów, które będę teraz realizowała. Ale przede wszystkim służba. Dzisiaj jeżdzę ze swoją książką „Pokonaj siebie”, która mówi głównie o przemianie umysłu, bo to jest najtrudniejsze. W momencie gdy mi się to udało zrobić, mogę tu być, świadczyć o tym i mam nadzieję, że będę inspiracją dla innych poszukujących, bo każdy potrzebuje się czegoś złapać i uchwycić.
Spotkanie z Mają Frykowską odbywało się w ramach cyklu „Teraz ON” - mówi pastor Jarosław Wasilewski z Kościoła Zielonoświątkowego w Janowicach Wielkich. - Jego bohaterowie to ludzie, w życiu których doszło do autentycznej, diametralnej zmiany. Na przykład człowiek, który był uzależniony a obecnie żyje w trzeźwości, czy tak jak w przypadku pani Mai, która była celebrytką, a teraz jest dobrą matką, żoną, osobą opowiadającą o swoim nawróceniu, spotkaniu z Bogiem

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group