• Środa, 21 sierpnia 2019
  • Godz. 14:30
  • Imieniny: Joanny, Franciszki, Kazimiery, Piusa
  • Czytających: 7324
  • Zalogowanych: 20
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Rozegrano pierwsze turnieje plażówki z cyklu „Karkonosze Cup 2011”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 28 czerwca 2011, 0:56
Aktualizacja: Wtorek, 28 czerwca 2011, 10:22
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami dwa turnieje siatkówki plażowej rozegrane a boisku MOS–u przy ul. Sudeckiej 25 i 26 czerwca. W pierwszym triumfował zespół Bojarski–Han, w drugim z końcowego sukcesu cieszyli się zawodnicy Gangu Prezesa.

Wyniki I turnieju
BOJARSKI-HAN - MOKRY PIASEK 2 : 0 (15-5; 15-6)
Gramy Dla Zabawy - BRACIA 0 : 2 (1-15; 10-15)
FF – ORŁY 2 : 0 (15-11; 15-7)
GANG PREZESA - KS NAPRZUD 1 : 2 (15-4; 13-15; 7-10)
KK – BRACIA 0 : 2 (11-15; 3-15)
KIEPURY- BOJARSKI-HAN 0 : 2 (12-15; 5-15)
FF- TKKF “ORLE” 2 : 1 (15-11; 10-15; 10-8)
ORŁY – KIEPURY 0 : 2 (8-15; 3-15)
Gramy Dla Zabawy - GANG PREZESA 0 : 2 (4-15; 4-15)
MOKRY PIASEK - TKKF “ORLE” 0 : 2 (4-15; 13-15)
BOJARSKI-HAN - KS NAPRZUD 2 : 0 (15-9; 15-11)
BRACIA – FF 0 : 2 (12-15; 11-15)
TKKF “ORLE” - KK 2 : 0 (15-11; 15-13)
GANG PREZESA – KIEPURY 2 : 1 (15-5; 13-15; 10-8)
BRACIA - TKKF “ORLE” 1 : 2 (15-10; 11-15; 7-10)
GANG PREZESA - KS NAPRZUD 0 : 2 (11-15; 9-15)

Półfinały
TKKF “ORLE” - BOJARSKI-HAN 0 : 2 (8-15;12-15)
FF - KS NAPRZUD 1 : 2 (16-14;8-15;9-11)

Mecz o trzecie miejsce
TKKF “ORLE” - FF 1 : 2 (15-7; 8-15; 3-10)

Wielki finał
BOJARSKI-HAN - KS NAPRZUD 2 – 0 (15-5; 15-12)

Tabela końcowa I turnieju
1.BOJARSKI-HAN– Jacek Bojarski, Waldemar Han
2.KS NAPRZUD – Tomasz Marzec, Szymon Raczyński
3.FF - Marcin Florkowski, Bartłomiej Świdziński
4.TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Piotr Galus
5.BRACIA – Mariusz Kozak, Krystian Kozak
– GANG PREZESA – Maciej Cholewiński, Wojciech Zaremba
7.KK – Marcin Lara, Jerzy Tabaka
– KIEPURY– Jacek Jolibski, Wojciech Rećko
9.MOKRY PIASEK – Tomasz Piasecki, Karol Mroczkowski
10.ORŁY– Piotr Ring, Katarzyna Dąbrowska
11.Gramy Dla Zabawy – Michał Obolewicz, Kamil Orzoł

Wyniki II turnieju
NO NAME - DZIEWCZYNY 2 : 0 (15-10; 15-13)
BROWAREK - Gramy Dla Zabawy 2 : 0 (15-4; 15-5)
KAMIENNA I – KK 2 : 1 (15-10; 12-15; 10-3)
FF- NO NAME 1 : 2 (18-20; 15-10; 8-10)
KOCIOŁ TEAM – BRACIA 0 : 2 (9-15; 10-15)
GANG PREZESA – BROWAREK 2 : 1 (9-15; 15-10; 10-5)
KAMIENNA I - TKKF “ORLE” 1 : 2 (13-15; 18-16; 6-10)
KK – FF 0 : 2 (11-15; 11-15)
Gramy Dla Zabawy - KOCIOŁ TEAM 0 : 2 (9-15; 11-15)
DZIEWCZYNY - KAMIENNA I 0 : 2 (9-15; 9-15)
NO NAME -BRACIA 1 : 2 (10-15; 15-11; 6-10)
GANG PREZESA - TKKF “ORLE” 2 : 0 (16-14; 15-12)
BROWAREK - KAMIENNA I 1 : 2 (15-10; 10-15; 9-11)
FF - KOCIOŁ TEAM 2 : 0 ( 15-10; 15-6)
TKKF “ORLE” - KAMIENNA I 2 : 0 (19-17; 15-10)
FF – BRACIA 2 : 0 (15-10; 15-9)

Półfinały
FF - GANG PREZESA 0 : 2 (14-16; 14-16)
TKKF “ORLE” - NO NAME 1 : 2 (8-15; 15-13; 8-10)

Mecz o trzecie miejsce
TKKF “ORLE” - FF 1 : 2 (15-12; 8-15; 8-10)

Wielki finał
GANG PREZESA - NO NAME 2 : 0 (15-10; 15-10)

Tabela końcowa II turnieju
1.GANG PREZESA – Maciej Cholewiński, Wojciech Zaremba
2.NO NAME - Bartosz Wajdowicz, Karol Mroczkowski
3.FF - Marcin Florkowski, Bartłomiej Świdziński
4.TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Piotr Galus
5.BRACIA – Mariusz Kozak, Krystian Kozak
– KAMIENNA I – Maciej Niewiadomski, Konrad Hojnowski
7.BROWAREK JANOWICE – Piotr Lesiński, Grzegorz Mulcan
– KOCIOŁ TEAM – Marek Sokołowicz, Patryk Przybył
9.KK – Marcin Lara, Jerzy Tabaka
10.DZIEWCZYNY – Agnieszka Mendelt, Paulina Łozowska
11.Gramy Dla Zabawy – Adam Mazur, Kamil Orzoł

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 28-06-2011 1:01
błąd BRACIA PRZEGRALI Z NO NAME :)
~lol 28-06-2011 7:51
Chyba chodzi o ulicę SUDECKĄ A NIE SIUDECKĄ

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group