Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 15 grudnia
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Czytających: 11815
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Dolny Śląsk: Rowerowa niedziela

Piątek, 9 października 2009, 10:46
Aktualizacja: Sobota, 10 października 2009, 10:07
Autor: ahawer
Jelenia Góra/Dolny Śląsk: Rowerowa niedziela
Fot. archiwum Jelonki
Tym z Państwa, którzy jeszcze nie zaplanowali niedzieli proponujemy do wyboru dwie wycieczki rowerowe, których organizatorem jest Oddział „Sudety Zachodnie” PTTK Jelenia Góra .

Pierwsza z nich, to "Relaks z rowerem", czyli wycieczki rowerowe z przewodnikiem; wycieczka zaczyna się w Jeleniej Górze na Placu Ratuszowym przy fontannie Neptuna o godz. 9.30. Trasa wycieczki: Jelenia Góra, Wojanów, Trzcińsko, Janowice Wielkie, Grabarów, Jelenia Góra - około 40 km. Na trasie przewidywane jest ognisko.
Wszystkich uczestników obowiązuje jazda w kaskach, sprawne rowery z oświetleniem oraz posiadanie podstawowych narzędzi do naprawy roweru.

Druga zaś to XXXIX Rajd na Raty 2009. Wyjazd zaplanowano z Jeleniej Góry z dworca PKS autobusem o godz. 8.30 (kierunek Świeradów Zdrój) do Gryfowa Śląskiego (dworzec PKS).
Trasa: Gryfów Śląski - Oleszna Podgórska – Płóczki - Lwówek Śląski. Więcej informacji na stronie: www.wiktor.webreporter.pl

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
859
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Nowe oblicze wystawy w willi Hauptmanna
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group