Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 6152
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rosną piłkarskie talenty

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:11
Autor: TEJO
Fot. Organizator
Z trzeciego miejsca w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Żaków o Puchar mecenasa Władysława Koksztysa cieszą się chłopcy z Karkonoskiego Klubu Sportowego „Jelenia Góra”.

W zawodach wystąpiło sześć drużyn z całego Dolnego Śląska, zespołów których składach wystąpili młodzi piłkarze urodzeni w roku 1998 i młodsi. Grano systemem każdy z każdym. Drużyny rozegrały po pięć dwunastominutowych spotkań. Jeleniogórzan trenował Dariusz Michałek.

Turniej wygrali piłkarze z Lechii Dzierżoniów prowadzeni przez Andrzeja Bolisęgę. Za nimi uplasowała się drużyna Olimpii Kowary pod opieką Jacka Hobgarskiego. KKS I Jelenia Góra był trzeci i wyprzedził FK Mlada Boleslav I z Czech oraz drugie zespoły z Jeleniej Góry i Mladej Boleslav.

Najlepszym zawodnikiem okazał się Kacper Korala z KKS I Jelenia Góra. Królem strzelców został Jakub Bolisęga z Dzierżoniowa, a najlepszym bramkarzem – Adam Kozer z Mladej Boleslav.

Nagrody indywidualne i puchary ufundował mec.Władysław Koksztys, którego wnuk Adam był najmłodszym uczestnikiem zawodów, sędziowanych wzorowo przez Mateusza Gałuszkę.

Turniej zorganizował Karkonoski Klub Sportowy „Jelenia Góra” w sali szkoły podstawowej nr 10.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~dolus 1-06-2006 21:38
Byli jacys skauci z polskich lig??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group