Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6658
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzinnie z ZTA

Niedziela, 15 lipca 2018, 15:21
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 lipca 2018, 7:54
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rodzinnie z ZTA
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami trzeci – ostatni – pokaz spektaklu Zdrojowego Teatru Animacji, który podczas wakacji prezentował swoje sztuki na Placu Ratuszowym. Tym razem dzieci wraz z rodzicami obejrzeli "Leśne przygody Tymoteusza".
- Widzowie wybrali się z Tymkiem na grzybobranie do lasu, gdzie na naszego bohatera czeka wiele niespodzianek. Oczywiście w przedstawieniu nie mogło zabraknąć znanego już dzieciom chytrego lisa, tym razem w roli myśliwego. W odpowiednim momencie pojawił się również nieco staroświecki, ale jak zawsze opiekuńczy tato niedźwiedź. Teatralny serial autorstwa jednego z najznakomitszych polskich lalkarzy na stałe wszedł do repertuaru teatrów lalkowych ciesząc się od lat niesłabnącą popularnością – podkreślają organizatorzy.

Autor: Jan Wilkowski. Występują: Radosław Biniek, Dorota Fluder, Sylwester Kuper, Lidia Lisowicz, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski.

Był to ostatni pokaz z serii Letnich weekendów z teatrem, ale ZTA zaprasza również do Parku Zdrojowego, gdzie co weekend odbywają się Letnie Koncerty Promenadowe (godz. 16:00).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group