Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 5906
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziwiszów: Rodzinne ściganie na Łysej Górze

Środa, 9 czerwca 2010, 7:38
Aktualizacja: 19:42
Autor: Michał Rażniewski
Dziwiszów: Rodzinne ściganie na Łysej Górze
Fot. Michał Rażniewski
Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego i eliminacje do XV Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2010 odbyły się zgodnie z planem. Dzień upłynął pod znakiem pięknej pogody. Słońce przygrzewało już od dwóch dni, a więc trasa była w dużo lepszym stanie niż podczas Łysogórek rozegranych przed tygodniem.

W niedzielę na Łysą Górę przyjechali przede wszystkim kolarze z naszego regionu. Ale nie tylko. Pojawili się także przedstawiciele klubów amatorskich ze Śląska. Jak powiedzieli: „ podjechali na Łysą Górę po maratonie w Polanicy, bo to blisko przecież...”. Wystartowali więc na pętli wyścigowej w Górach Kaczawskich.

Niedzielne Familiy Cup - to świetna zabawa dla rodzin, dla których przewidziana jest w całej serii zawodów, specjalna klasyfikacja. Ale mogą startować oczywiście indywidualni zawodnicy. Cykl jest nie lada atrakcją dla bikerów bez licencji, bo posiada rangę mistrzostw Polski. Oprawa niedzielnych zawodów była na wysokim poziomie - zgodnie z regulaminem Family Cup. Podczas zawodów mierzone były czasy i międzyczasy dystansów. Konkurencja prowadzona była przez sędziów Polskiego Związku Kolarskiego.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężyli: Mieszko Kuczański, Piotr Piwnikiewicz (PK), Łukasz Trusiński, Grzegorz Borycki, Tomasz Durachta, Sławomir Pękala, Andrzej Hernik, Dominika Niemiec.

Cieszymy się z udanej imprezy i już teraz zapraszamy na następne zawody w czerwcu - drugie z kolei w tym roku cross-country "Łysa Góra - Dziwiszów".

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
696
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group