Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11933
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Rodzice dzieciom w Okrąglaczku

Wtorek, 12 czerwca 2018, 9:51
Aktualizacja: Środa, 13 czerwca 2018, 7:51
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Rodzice dzieciom w Okrąglaczku
Fot. Przemek Kaczałko
W Miejskim Przedszkolu Nr 27 w Jeleniej Górze tradycją stało się wcielanie się rodziców w rolę aktorów, aby wywołać uśmiech maluchów z okazji Dnia Dziecka. Wczoraj (11.06) mamusie i tatusiowie grupy "Mróweczki" wystąpili w przedstawieniu pt. "Domeczek". Zabawa była przednia!

Na samym początku było bardzo ciężko, nie było wiadomo czy przedstawienie dojdzie do skutku, ale rodzice zmobilizowali się, włożyli w to bardzo dużo serca i udało się - Agata Mazur, nauczycielka grupy „Mróweczki”, która nie kryła dumy z efektu końcowego. Wcześniej dla dzieci z Okrąglaczka występowali również rodzice „Biedronek” czy „Krasnali”. Za każdym razem mali widzowie mieli ogromną frajdę, szczególnie, gdy zobaczyli w akcji swoich ukochanych rodziców.

Co istotne, przygotowania do spektaklu trzymane były w tajemnicy przed dziećmi, bowiem miała to być dla nich niespodzianka.

- Łatwo nie było, ale udało się. Za nami wiele prób, świetnej zabawy, współpracy z naszą panią Agatą – powiedziały mamy: Marta Dygdałowicz (mama Natalki) oraz Agnieszka Barczyk (mama Milenki), które zagrały role przebiegłych lisiczek. - Najważniejsze, że dzieci są zadowolone – dodały. - To niezapomniane przeżycie. Myślę, że za rok to powtórzymy – wyznał Arkadiusz Lendzion, który zagrał niedźwiedzia. - Próby pozwoliły też zintegrować się i lepiej poznać rodzicom i wychowawcy – mówiła Małgorzata Kleczewska (mama Hani). - Najtrudniejsze były chyba stroje – zaznaczyła Wioletta Kowcza (mama Mikołaja). - Występy rodziców dla dzieci to bardzo fajny zwyczaj – dodała Beata Judka (mama Natalii).

Dorośli życzyli maluchom mnóstwo uśmiechu z okazji ich święta, a także, żeby Dzień Dziecka trwał cały rok.

Obsada spektaklu "Domeczek":
Myszki: Dorota Karmelita, Dorota Lendzion, Sylwia Musiał.
Żabki: Małgorzata Kleczewska, Beata Judka, Wioletta Kowcza.
Zajączki: Izabela Dolat, Kinga Nowak, Ewelina Poliborska, Katarzyna Tymoszuk.
Lisiczki: Agnieszka Barczyk, Marta Dygdałowicz, Elżbieta Mądracka.
Niedźwiadki: Adam Fudali, Wojciech Dolat, Arkadiusz Lendzion, Karol Zagrobelny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group