Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 2276
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Rock, metal i HC w Oriencie. Było czadowo!

Sobota, 7 maja 2011, 7:22
Aktualizacja: Niedziela, 8 maja 2011, 7:34
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Rock, metal i HC w Oriencie. Było czadowo!
Fot. Petr
Wczoraj w jeleniogórskim Orient Expressie odbył się koncert dla fanów ostrego brzmienia, podczas którego zagrały formacje Don’t Panic, Salvation, Presidents of Noise, EdiTT oraz Post Scriptum. – Był czad na maxa – entuzjazmują się uczestnicy.

Przed tłumnie przybyłą publiką, która – ku wielkiej radości organizatorów koncertu, w tym przypadku, samych zespołów – zjawiła się wczoraj w Orient Expressie w Jeleniej Górze, pierwsza wystąpiła kapela Salvation.

Po metalowym show w wykonaniu tej właśnie formacji, na scenie pojawił się Don’t Panic z „Dudim” na growlingu i świetną, ciężką muzyką w wykonaniu innych członków zespołu, który jeszcze bardziej rozkręcił imprezę. Zresztą, President of Noise, EdiTT i Post Scriptum też pokazali się z jak najlepszej strony. Innymi słowy, koncert rock, metal i HC w Orient Expressie udał się znakomicie!

– Był czad na maxa, i tyle. Wybawiłem się jak nigdy. Szacunek dla poszczególnych formacji i pani Alicji, która udostępniła lokal. Super muza, fajne miejsce, i fajni ludzie przyszli się bawić. Więcej takich imprez, tego nam trzeba – mówił nam Tomek Majewski, metalowiec, jeden z uczestników wczorajszego koncertu.

Czy będzie ich więcej? Zgodnie z zapowiedzią organizatorów koncertu i właścicielki Orient Expressu, Alicji Dusińskiej: „wszystko na to wskazuje”. Następny rock, metal i HC – podobno już wkrótce.

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group