Zalogowanych: 17

Łomnica: Rezerwy Łomnicy liderem

Wtorek, 22 września 2020, 10:02
Aktualizacja: 10:05
Drugi zespół KS-u Łomnica pokonał przed własną publicznością Zryw Ubocze i zachował pozycję lidera w jeleniogórskiej B-klasie (grupa II). Mecz miał niecodzienny przebieg, bowiem po 6 minutach miejscowi prowadzili 3:0, by w 50. minucie remisować 3:3, jednak końcówka meczu należała do ekipy z gminy Mysłakowice.

Zespół z Łomnicy wzmocniony braćmi Habasińskimi z pierwszej drużyny, miał piorunujący początek - między 4. a 6. minutą miejscowi zdobyli trzy gole i wydawało się, że będzie to łatwa przeprawa po kolejny komplet punktów. Z kolei goście pokazali charakter i podjęli walkę jeszcze w pierwszej połowie. Najpierw na 3:1 trafił Dam, a następnie na 3:2 Kossowski. Po zmianie stron Zryw szybko wyrównał - w 50. minucie po trafieniu Dama było już 3:3. W ostatnich 20 minutach gry to miejscowi potwierdzili wyższość nad rywalem i za sprawą Wosia oraz Pawła Habasińskiego ustalili wynik na 6:3.

KS II Łomnica - Zryw Ubocze 6:3 (3:2)

Gole: 1:0 P. Habasiński 4', 2:0 D. Habasiński 5', 3:0 P. Aleksiejew 6', 3:1 Dam 17', 3:2 Kossowski 30', 3:3 Dam 50', 4:3 Woś 70', 5:3 P. Habasiński 81', 6:3 P. Habasiński 87'.

KS: Polaczyk - P. Aleksiejew, Berezowski, D. Habasiński (83' Świercz), P. Habasiński, Kawka, Kraiński, Sawicki, Uroda (60' Rhoda), Woś (80' Jasieniowski), Zacharski (65' Banik).
Zryw: Śliwiński - Szuszka, Baszak, Dam, Kossowski, Maciejewski, Niebieszczański (75' Soczyński), Niedźwiecki, Pastuch (72' Podczasik), Szynkowiak (72' Król), Śliwiński (65' Dżamalis).
Widzów: 60.

W następnej kolejce Zryw podejmie Bobry Wojanów, a rezerwy Łomnicy zagrają w Rybnicy z Juvenią (oba mecze w niedzielę, 27.09 o godz. 15:00).